Media Expert nocne przeceny

Nocne przeceny w Media Expert – mamy dla Was najlepsze okazje

Media Expert po raz kolejny organizuje akcję nocnych przecen, kiedy to wiele produktów otrzymuje niższe ceny w godzinach od 20:00 do 9:00 następnego dnia. Rabaty sięgają wysokości nawet 50%. Postanowiliśmy zebrać specjalnie dla Was najciekawsze okazje w kategoriach goszczących na łamach naszego portalu.  

Promocja obowiązuje w dniach od 17 do 18 czerwca i dotyczy wybranego asortymentu sklepu internetowego. Zniżki obowiązują przy wykorzystaniu kodu rabatowego o treści NOCNA.

Reklama

Smartfony i telefony

Największymi promocjami w ulubionej przez większość kategorii zostały objęte ubiegłoroczne flagowce od Huawei. Model P20 Pro można zakupić już w cenie 2038,30 zł. Przeceny objęły również Mate 20 Pro – jest dostępny w cenie 2719,20 zł.

Huawei P20 Pro (fot. Huawei)

Zwolennicy nieco bardziej egzotycznych rozwiązań również znajdą coś dla siebie. Dostępny jest m.in. SHARP Aquos D10 w cenie niższej o 20% – kosztuje teraz 1479,99 zł.

SHARP Aquos D10 (fot. Sharp)

Laptopy i tablety

W tym segmencie szczególnie ciekawie prezentuje się biznesowy laptop Lenovo ThinkPad T450s, który dostępny jest w cenie obniżonej o 30% i kosztuje obecnie 4549,99 zł. Jest również bardzo poręczny, czternastocalowy notebook od Acera – TravelMate X3410, którego promocyjna cena została ustalona na poziomie 3569,15 zł (zniżka o 15%).

Acer TravelMate X3410 (fot. własne)

Na największe zniżki mogą jednak liczyć miłośnicy gier komputerowych na platformie PC. W promocyjnych cenach dostępne są jednostki DELL Alienware Aurora R5 oraz DELL Alienware Steam Machine, wycenione na odpowiednio 4399,99 zł oraz 1949,99 zł. Mimo swojego wieku to w dalszym ciągu nadal atrakcyjne propozycje, szczególnie w tak obniżonych cenach.

Dell Alienware Aurora R5 (fot. Dell)

 

Przeceny tabletów nie prezentują się szczególnie imponująco. Warto jednak wspomnieć o rabacie 5% na wybrane iPady i Galaxy Taby.

Apple iPad Air 10.5 (fot. Apple)

Gry i konsole

Szybki przegląd działu wystarczył by zauważyć, że podczas tej edycji nocnych wyprzedaży docenieni zostali przede wszystkim gracze XBOX. Mogą oni zakupić m.in gry Mortal Kombat XI – Edycja Premium w cenie 367,20 zł, Halo 5 Guardians – Edycja limitowana w cenie 209,50 zł (przecena o 50%). Jest też Final Fantasy XV za 191,20 zł oraz rozszerzona edycja gry ONE Divinity: Original Sin, za którą zapłacić trzeba równe 90 złotych.

Halo 5 Guardians: Limited edition (fot. Microsoft)

Obniżki cenowe sprzętu nie są aż tak zauważalne, warto jednak wspomnieć o retrokonsoli Nintendo Classic Mini NES, którą kupimy ze zniżką 10%.

Nintendo Classic Mini NES (fot.Nintendo)

Pozostałe

W pozostałych kategoriach znajdziemy m.in. wysokiej rozdzielczości wideorejestrator DDPAI Mini 2 Plus w cenie 558,99 zł. Sklep postawił również na promocję 55-calowych telewizorów wykonanych w technologii OLED produkcji LG i Philipsa. Szczególnie warto przyjrzeć się ofercie tego ostatniego, dostępny jest z rabatem 15% w cenie 5098,30 zł.

Wymienione oferty to tylko wybrane przykłady, które w naszym mniemaniu są szczególnie warte polecenia. Jeśli znaleźliście równie ciekawe oferty – zapraszamy do podzielenia się z innymi czytelnikami w komentarzach.

Źródło: informacja własna, Media Expert