Nieoficjalny Android 4.4 KitKat dla urządzeń Sony - dzięki CyanogenMod 11 - Tabletowo.pl

Nieoficjalny Android 4.4 KitKat dla urządzeń Sony – dzięki CyanogenMod 11

Dołącz do dyskusji 0

Na oficjalne wsparcie systemu Android w wydaniu 4.4 KitKat dla obecnych już na rynku urządzeń z nakładkami producentów trzeba jeszcze poczekać, ale każdego dnia udostępniane są coraz to nowsze nieoficjalne modyfikacje portujące najnowszą wersję Androida na kolejne smartfony i tablety.

Tabletowo.pl Nieoficjalny Android 4.4 KitKat dla urządzeń Sony - dzięki CyanogenMod 11 Nowości

Użytkownicy smartfonów i tabletów Sony Xperia, będą musieli na oficjalnego KitKata poczekać najpewniej do początku przyszłego roku. Nie oznacza to jednak, że nie mogą oni przetestować Androida 4.4 na swoich urządzeniach już teraz. Umożliwia to bowiem najnowsza wersja CyanogenMod 11, która oferuje możliwość instalacji modyfikacji na sprzętach Sony. Wśród wspieranych urządzeń znalazły się Xperia Tablet Z oraz telefony Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia T i Xperia V.

CyanogenMod to najpopularniejsza modyfikacja systemu Android. Twórcy przystosowują najnowsze odsłony systemu mobilnego Google do pracy na urządzeniach, które oficjalnego wsparcia nie mają. Oprócz tego, twórcy modyfikacji CyanogenMod 11 dodają od siebie dużo dodatków i usprawnień, których nie znajdziemy w czystej wersji systemu pochodzącej z telefonu LG Nexus 5 lub tabletów Asus Nexus 7 oraz Samsung Nexus 10.

Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że CyanogenMod 11 to ciągle wersja rozwojowa, a zatem może zawierać błędy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona