Niemiecki sąd: Samsung Galaxy Tab 10.1N nie przypomina iPada | Tabletowo.pl

Niemiecki sąd: Samsung Galaxy Tab 10.1N nie przypomina iPada

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętacie tablet Samsung Galaxy Tab 10.1N? To niemiecki wariant popularnego Galaxy Tab 10.1, którego wygląd nieco zmieniono, by uniknąć konfliktów prawnych z Apple. Jeśli uważnie śledzicie sytuację na rynku, znacie historię wojny sądowo-patentowej pomiędzy Nadgryzionym Jabłkiem i koreańskim Samsungiem. Jej najnowszą i, jak się wydaje w tej chwili – decydującą, częścią jest decyzja podjęta przez niemiecki sąd, na mocy której tablet Samsung Galaxy Tab 10.1N może trafić na półki sklepowe.

Sąd Regionalny w Dusseldorfie uznał, że istnieją „wyraźne” różnice pomiędzy Galaxy Tab 10.1N i Apple iPadem. Tym samym dołączył on do swojego holenderskiego odpowiednika, który zdjął zakaz sprzedaży z tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1. Możemy tylko wyobrazić sobie miny prawników Apple, którzy po raz kolejny ponieśli klęskę. Czy nadejdzie kontratak?

Jesteśmy pewni, że nie upłynie wiele wody, nim się o tym przekonamy. Tymczasem przypomnijmy sobie specyfikację Samsunga Galaxy Tab 10.1. Jest to tablet wyposażony w czarną obudowę z metalową ramką, 10,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, system operacyjny Android, dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2 1GHz, aparat 3,2 Mpix, GPS, Bluetooth oraz Wi-Fi.

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona