Nie będzie Google Nexus 7.7? - Tabletowo.pl

Nie będzie Google Nexus 7.7?

Tabletowo.pl Nie będzie Google Nexus 7.7? Nowości Plotki / Przecieki

Konferencja Google I/O zbliża się wielkimi krokami (ale nie tak wielkimi, jak targi MWC 2013 w Barcelonie). W dniach 15-17 maja 2013 roku w San Francisco odbędzie się coroczne spotkanie androidowego światka. Nic więc dziwnego, że od dłuższego czasu w sieci pojawiają się wstępne informacje dotyczące urządzeń, które rzekomo mają mieć wtedy premierę. Wśród nich podobno tablet Nexus 7.7 i smartfon Nexus 5 – oba modele pochodzące od LG. Ale tylko podobno.

Przypomnijmy, że Nexus 7.7 miał być tabletem kosztującym 299 dolarów, a na jego pokładzie miał się znaleźć ekran o przekątnej 7,7″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy procesor Tegra 4 oraz 2GB RAM. Ale takim nie będzie.

Dobrze znany w polskiej branży technologicznej Bartosz Dul, obecnie twórca Czujnym Okiem i naczelny Android Magazine, otrzymał wieści, że Nexus 7.7 nie powstanie. Na swojej stronie napisał:

Dostałem informację właściwie z samego źródła, że to plotka. Google nie ma w planach tworzenia Nexusa 7.7. Nie wiem jak z Piątką, ale to zapewne jest równie mało prawdopodobne.

Jako że znam Bartka nie od dziś i wiem, jakie ma dojścia, trudno nie wierzyć w podawane przez niego informacje. A jakie naprawdę urządzenia poznamy podczas Google I/O, przekonamy się dopiero za kilka miesięcy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona