Nickelodeon prezentuje tablet dla dzieci
Ważne

Nickelodeon prezentuje tablet dla dzieci

Tablety dedykowane dla najmłodszych ostatnio stają się coraz modniejsze. Idąc śladem Samsunga, Nickelodeon prezentuje model Junior, na którym znajdziemy masę ciekawych gier i bajek.

Urządzenie pracuje pod kontrolą dwurdzeniowego procesora działającego z częstotliwością taktowania 1 GHz. Znajdziemy tutaj 512 MB pamięci RAM, cztery gigabajty pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD (maksymalnie o pojemności 8GB) oraz kamerkę VGA. Specyfikacja nie zachwyca, jednak dla dzieciaków powinna być wystarczająca, a najważniejsza dla nich będzie ilość bajek oraz gier z ulubionych kreskówek, które znajdują się na urządzeniu. Aplikacji jest tutaj ponad dwieście, z czego kilkanaście jest dostępnych wyłącznie na tym tablecie.

Tabletowo.pl Nickelodeon prezentuje tablet dla dzieci Android Nowości Tablety

Sprzęt dedykowany jest dla dzieci w wieku od trzech do dziesięciu lat. Dostępny za 130 euro na niemieckim rynku. Czy osiągnie sukces? Czas pokaże, ale cena może odstraszać.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona