Nickelodeon prezentuje tablet dla dzieci | Tabletowo.pl

Nickelodeon prezentuje tablet dla dzieci

Dołącz do dyskusji 0

Tablety dedykowane dla najmłodszych ostatnio stają się coraz modniejsze. Idąc śladem Samsunga, Nickelodeon prezentuje model Junior, na którym znajdziemy masę ciekawych gier i bajek.

Urządzenie pracuje pod kontrolą dwurdzeniowego procesora działającego z częstotliwością taktowania 1 GHz. Znajdziemy tutaj 512 MB pamięci RAM, cztery gigabajty pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD (maksymalnie o pojemności 8GB) oraz kamerkę VGA. Specyfikacja nie zachwyca, jednak dla dzieciaków powinna być wystarczająca, a najważniejsza dla nich będzie ilość bajek oraz gier z ulubionych kreskówek, które znajdują się na urządzeniu. Aplikacji jest tutaj ponad dwieście, z czego kilkanaście jest dostępnych wyłącznie na tym tablecie.

tablette-nickelodeon-630x372

Sprzęt dedykowany jest dla dzieci w wieku od trzech do dziesięciu lat. Dostępny za 130 euro na niemieckim rynku. Czy osiągnie sukces? Czas pokaże, ale cena może odstraszać.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona