Pokemon Go wkrótce z walkami PVP? Niantic może zrobić nam prezent na Święta!

Trzeba przyznać, że Niantic ostatnio nie próżnuje. Pokemon Go może i ma czasy największej świetności już za sobą, jednak twórcy nieustannie starają się rozwijać tę produkcję i wzbogacać ją o nową, atrakcyjną zawartość. Do gry trafiły już pierwsze stworki z regionu Sinnoh. Wprowadzona została także wyczekiwana przez wszystkich funkcja Adventure Sync. Czas więc na… walki PvP! Czy Niantic sprawi nam niespodziankę na Święta?

Walki między graczami to chyba obecnie najbardziej wyczekiwana przez wszystkich nowość w Pokemon Go. Na dłuższą metę bowiem łapanie stworków i zajmowanie kolejnych Gym’ów może być dla wielu trenerów nużące. Walki z „żywymi” przeciwnikami mogą natomiast wprowadzić do gry nowy dreszczyk emocji i przyciągnąć przed smartfony rzesze graczy, którzy zdążyli tymczasowo pożegnać się z produkcją od Niantic.

Reklama

Twórcy Pokemon Go zapowiedzieli dodanie do gry opcji walk między graczami już dość dawno. Jej wprowadzenie dość poważnie odwlekało się jednak w czasie w ciągu ostatnich miesięcy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jest to jeden z istotnych elementów gier z serii Pokemon obok możliwości wymiany stworkami, która to w Pokemon Go pojawiła się już jakiś czas temu.

https://www.tabletowo.pl/2018/11/28/harry-potter-preinstalowany-na-telefonach-samsunga/

Być może możliwość toczenia walk między graczami zagości na łamach sztandarowej produkcji Niantic już na dniach. Producent bowiem zaczął kusić nas zapowiedzią tej funkcji poprzez swoje konta społecznościowe na Facebooku i Twitterze. Czyżby grudniowy prezent świąteczny? Jestem jak najbardziej za! Sam chętnie w wolnym czasie odpalam Pokemon Go. I muszę przyznać, że jestem ciekaw, jak Niantic zamierza rozwiązać kwestię walk pomiędzy trenerami. Tego z pewnością dowiemy się jednak w ciągu kilku najbliższych dni.

Źródło: The Verge