Pokemon Go wkrótce z walkami PVP? Niantic może zrobić nam prezent na Święta! | Tabletowo.pl

Pokemon Go wkrótce z walkami PVP? Niantic może zrobić nam prezent na Święta!

Dołącz do dyskusji 0

Trzeba przyznać, że Niantic ostatnio nie próżnuje. Pokemon Go może i ma czasy największej świetności już za sobą, jednak twórcy nieustannie starają się rozwijać tę produkcję i wzbogacać ją o nową, atrakcyjną zawartość. Do gry trafiły już pierwsze stworki z regionu Sinnoh. Wprowadzona została także wyczekiwana przez wszystkich funkcja Adventure Sync. Czas więc na… walki PvP! Czy Niantic sprawi nam niespodziankę na Święta?

Walki między graczami to chyba obecnie najbardziej wyczekiwana przez wszystkich nowość w Pokemon Go. Na dłuższą metę bowiem łapanie stworków i zajmowanie kolejnych Gym’ów może być dla wielu trenerów nużące. Walki z „żywymi” przeciwnikami mogą natomiast wprowadzić do gry nowy dreszczyk emocji i przyciągnąć przed smartfony rzesze graczy, którzy zdążyli tymczasowo pożegnać się z produkcją od Niantic.

Twórcy Pokemon Go zapowiedzieli dodanie do gry opcji walk między graczami już dość dawno. Jej wprowadzenie dość poważnie odwlekało się jednak w czasie w ciągu ostatnich miesięcy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jest to jeden z istotnych elementów gier z serii Pokemon obok możliwości wymiany stworkami, która to w Pokemon Go pojawiła się już jakiś czas temu.

Gry twórców Pokemon Go preinstalowane na telefonach Samsunga? 40 milionów dolarów inwestycji

Być może możliwość toczenia walk między graczami zagości na łamach sztandarowej produkcji Niantic już na dniach. Producent bowiem zaczął kusić nas zapowiedzią tej funkcji poprzez swoje konta społecznościowe na Facebooku i Twitterze. Czyżby grudniowy prezent świąteczny? Jestem jak najbardziej za! Sam chętnie w wolnym czasie odpalam Pokemon Go. I muszę przyznać, że jestem ciekaw, jak Niantic zamierza rozwiązać kwestię walk pomiędzy trenerami. Tego z pewnością dowiemy się jednak w ciągu kilku najbliższych dni.

Źródło: The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona