Nexus Sailfish pojawił się na zdjęciach | Tabletowo.pl

Nexus Sailfish pojawił się na zdjęciach

Dołącz do dyskusji 0

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia przedstawiające Nexusa Sailfish (S1). Smartfon wyróżnia się dużym, błyszczącym, szklanym elementem na tyle, w który wtopiony został czytnik linii papilarych i aparat wraz z diodą led.

Nexus Sailfish będzie miał 5-calowy ekran, a Nexus Marlin (M1) – 5,5-calowy, co pozwoli zaoferować klientom szerszy wybór. Warto wspomnieć, że w tym roku oba Nexusy będą dzielić ze sobą metalowe wykończenie, co jeszcze bardziej sugeruje, że zostaną przygotowane tylko przez HTC. Co ciekawe, oba modele mają wyglądać tak samo, różnić mają się jedynie wielkością ekranu, rozdzielczością oraz baterią. Przekonamy się, o tym już niedługo, oba telefony mają zostać zaprezentowane na początku września.


Jeżeli plotki się potwierdzą, prawdziwe geeki będą miały nie lada orzech do zgryzienia, który model wybrać. Sam skłoniłbym się ku Sailfish, ze względu na mniejsze wymiary. Jedyne, co mnie martwi, to fakt, że seria Nexus nigdy nie słynęła z dobrej optyki aparatów i tutaj w dalszym ciągu może się nic nie zmienić. Czy Wy posiadacie któryś z dotychczasowych modeli z serii Nexus? Czekacie ze zmianą na któryś z nowych modeli?

źródło: Android Police@usbfl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona