Nexus 9 trafia do pierwszych benchmarków i jest mocny!

Nexus 9 trafia do pierwszych benchmarków. Z nich wiemy, że jest mocny!

Dołącz do dyskusji 0

Google zaprezentowało ostatnio phablet Nexus 6 oraz Androida 5.0. Jednak to nowy tablet stworzony razem z HTC dla wielu będzie prawdziwą perełką. Nexus 9 może pochwalić się bardzo mocną specyfikacją, a wyniki w różnych benchmarkach tylko to potwierdzają.

Zacznijmy od tego najbardziej znanego, czyli AnTuTu. Nowy tablet od Google uzyskał w nim 54 tysiące punktów, co jest znakomitym rezultatem. Nie jest to co prawda pierwsze urządzenie, które przekroczyło 50 tysięcy, ale nadal jest ich tylko kilka. Został on także sprawdzony w benchmarku Geekbench. Tam udało mu się zdobyć 1807 punktów w teście pojedynczego rdzenia oraz 3220 w sprawdzianie wielu rdzeni. Nexus 6 również został sprawdzony i jego wynik w teście jednego rdzenia wyniósł 1060 punktów.

Tabletowo.pl Nexus 9 trafia do pierwszych benchmarków. Z nich wiemy, że jest mocny! Android Google HTC Tablety

Jeśli chodzi o podzespoły, dzięki którym uzyskał takie rezultaty, to najważniejszy jest 64-bitowy procesor NVIDIA Tegra K1 wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Znajdziemy w nim także 8,9-calowy ekran o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, 8-megapikselowy aparat, 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej, łączność 4G LTE oraz baterię o pojemności 6700 mAh. Pierwsze testy wyglądają obiecująco, ale oczywiście mogą się jeszcze poprawić, gdy trafi on na rynek. Oczywiście pracuje on pod kontrolą Androida 5.0 Lollipop.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona