Nexus 7 32 GB z 3G trafił do sprzedaży w Google Play - Tabletowo.pl

Nexus 7 32 GB z 3G trafił do sprzedaży w Google Play

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nexus 7 32 GB z 3G trafił do sprzedaży w Google Play Asus Ciekawostki Nowości

Google Nexus 7 już w momencie premiery wydawał się dla wielu osób urządzeniem idealnym: mocny hardware, szybkie aktualizacje od Google oraz wyjątkowo niska cena przekonały sporo kupujących już na starcie. Niestety, nie każdy podzielał zachwyty nad tabletem: część potencjalnych klientów uważała, że w Nexusie jest mało wbudowanej pamięci oraz że dużą wadą jest że nie można w nim korzystać z internetu w sieciach komórkowych – co dla wielu jest wyznacznikiem mobilności takiego urządzenia.

Od jakiegoś czasu pojawiały się jednak przecieki, sugerujące że Gigant z Mountain View niebawem wprowadzi do oferty odświeżoną wersję Nexusa 7. Okazało się, że były one uzasadnione, o czym pisaliśmy tutaj. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami do sprzedaży w Sklepie Play trafiła dziś „bardziej wypasiona” wersja tabletu Google. Charakteryzuje się ona pamięcią wewnętrzną zwiększoną do 32 GB oraz obecnością modułu 3G, obsługującego karty SIM w standardzie HSPA+. Tablet po wyjęciu z pudełka ma pracować na czystym Androidzie 4.2. Reszta pozostała niezmieniona, zatem do dyspozycji otrzymamy m.in. procesor Tegra 3, 1 GB RAM, baterię 4325 mAh i ekran HD.

Koszt urządzenia wynosi 299 USD, a samego Nexusa 7 3G nabyć można poprzez zamówienie pre-order w Play Store. W tym samym Play Store, w którym sprzedaż urządzeń nie jest dostępna w naszym kraju…  Cóż – miejmy tylko nadzieję że szybko się to zmieni.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona