Nexus 6 przyłapany na żywo, wykonany z drewna oraz pokazany na kilku projektach

Nexus 6 przyłapany na żywo, wykonany z drewna oraz pokazany na kilku projektach

Dołącz do dyskusji 0

Nexus 6 to jeden z bardziej wyczekiwanych phabletów ostatnich tygodni. Na razie jednak jest wiele niewiadomych, co do jego specyfikacji, ponieważ pierwsze przecieki informowały o 5,2-calowym urządzeniu, a ostatnie wskazują, że będzie mieć 5,92 cala. Możemy jednak spodziewać się niezwykle mocnego phabletu, który będzie jednym z lepszych na rynku.

Zacznijmy jednak od tego, że wiele jest również niewiadomych jeśli chodzi o wygląd. Prawdopodobnie Nexus 6 będzie wyglądać, jak dużo większa Motorola Moto X. Poniżej możecie zobaczyć model wykonany z drewna.

Jednak to nie koniec propozycji wizualnych dla nowego dzieła Motoroli i Google.

Oprócz wielu propozycji został on również przyłapany na żywo.

Oczywiście nie ma na razie żadnego potwierdzenia, że ten przyłapany telefon to rzeczywiście Nexus 6, a wizualizacje przedstawiają ostateczny projekt urządzenia. Wszystko będzie jasne w połowie października, ponieważ to właśnie wtedy ma się odbyć jego premiera. Przypomnę tylko, że informacje, które pojawił się już w kilku różnych źródłach, to rozdzielczość ekranu wynosząca 2560 x 1440 pikseli, Snapdragon 805, 3 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 13-megapikselowy aparat. A czego Wy oczekujcie od nadchodzącego Nexusa 6?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona