Nexus 6 jest wodoodporny, ale czy można go zanurzyć w wodzie? | Tabletowo.pl

Nexus 6 jest wodoodporny, ale czy można go zanurzyć w wodzie?

Dołącz do dyskusji 0

Nexus 6 od Motoroli to świetne urządzenie i zapewne wielu z Was chętnie wymieniłoby swoje smartfony na ten spory phablet. Jednak nie mówiło się głośno o tym, że jest on wodoodporny. Ostatnio jest to coraz modniejsza funkcja i oczywiście kwestią czasu było to, że ktoś sprawdzi jak zachowuje się on pod wodą.

Motorola wyraźnie informuje na swojej stronie, że jest to urządzenie wodoodporne. Warto jednak pamiętać, że nie jest on wodoszczelny i nie ma żadnych certyfikatów IP, z których znana jest najbardziej seria Xperia Z od Sony. Wodoodporność oznacza, że nie powinien być mu straszny kontakt z wodą, jak zachlapanie czy korzystanie w deszczu. A co z zanurzeniem w wodzie?

Jak się okazuje zanurzenie w wannie z wodą nie jest mu straszne. Co więcej, możemy pod wodą nagrywać film oraz ładować bezprzewodowo swoje urządzenie. Autor powiedział też, że kilka dni później z urządzeniem było wszystko w porządku. Odważylibyście się na taki test?

Na koniec jeszcze film z Motorolą Moto G i tym jak ona poradziła sobie pod wodą:

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona