Nexus 6 będzie mieć 5,2 lub 5,9 calowy ekran - który byście wybrali?

Nexus 6 będzie mieć 5,2 lub 5,9 calowy ekran – który byście wybrali?

Phablet Nexus 6 może być jednym z najlepszych urządzeń na rynku i dlatego tak wiele osób na niego czeka. Nie wiadomo jeszcze kiedy zostanie zaprezentowany, ale ma mieć znakomitą specyfikację i zostanie stworzony przez Motorolę. Jednak jedno nie daje spokoju wielu czytelnikom, jaki będzie jego ekran?

Specyfikacja Motoroli Shamu, czyli Nexusa 6 pojawiała się już w wielu przeciekach i plotkach. Nie różniła się ona znacząco od siebie i możemy spodziewać się 4-rdzeniowego Snapdragon 805 o taktowaniu 2,7 GHz, 3 GB pamięci RAM, 12-megapikselowego aparatu oraz baterii o pojemności 3200 mAh. Teraz trafił on do kolejnego benchmarka i potwierdza się taka specyfikacja.

Tabletowo.pl Nexus 6 będzie mieć 5,2 lub 5,9 calowy ekran - który byście wybrali? Android Google Motorola Plotki / Przecieki Smartfony

Jednak nadal nie mamy pewności jaki będzie rozmiar ekranu w tym phablecie, ponieważ wszystko wskazuje na to, że jego rozdzielczość wyniesie 2560 x 1440 pikseli. Wiele źródeł podaje, że będzie posiadał 5,9 cala, ale pojawiają się też informacje o 5,2″ wyświetlaczu. Dlatego chciałbym Was zapytać o zdanie, który rozmiar ekranu – Waszym zdaniem – będzie lepszym wyjściem?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona