Nexus 5 (2015) w AnTuTu przebija wszystkie smartfony

Nexus 5 to jeden z najbardziej lubianych smartfonów, które pojawiły się na rynku. Czyżby firma LG postanowiła dać drugie życie temu telefonowi ulepszając jego podzespoły? Wszystko na to wskazuje…

Nexus 5 (2015) pojawił się w AnTuTu z bardzo dobrym, wręcz rewelacyjnym wynikiem. Do tej pory najbardziej wydajnym smartfonem był tam Samsung Galaxy S6 z wynikiem 68157 punktów. Telefon ten całkowicie „wymięka” przy zbliżającym się urządzeniu od LG i Google.

Nexus 5 (2015) uzyskał bowiem wynik wynoszący aż 85530 punktów. Oczywiście niektórzy mają pewne wątpliwości czy zrzuty ekranu to nie fake, ale jeśli jednak są prawdziwe to możemy mieć do czynienia z naprawdę świetnym urządzeniem.

O nowej wersji Nexusa 5 (o ile w ogóle taka będzie) nie wiemy nic oprócz tego, że zagości tam wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Biorąc pod uwagę wyniki w AnTuTu spekuluje się, że smartfon może zostać wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 820 wraz z 4GB pamięci RAM.

Osobiście bardzo ucieszyłbym się, gdyby ulepszony Nexus 5 pojawił się w sprzedaży. Może on na nowo osiągnąć sukces, jeśli tylko cena nie będzie zbyt wysoka (tak jak to było na przykład w przypadku Nexusa 6).

Źródło: androidheadlines