Nexus 10 drugiej generacji zadebiutuje już 21 listopada? - Tabletowo.pl

Nexus 10 drugiej generacji zadebiutuje już 21 listopada?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nexus 10 drugiej generacji zadebiutuje już 21 listopada? Nowości Plotki / Przecieki

Pod koniec zeszłego miesiąca w Google Play pojawił się (i równie szybko stamtąd zniknął) Nexus 10 drugiej generacji wraz ze zdjęciem prasowym i parametrami technicznymi. Do dziś jednak nie wiedzieliśmy kiedy możemy się spodziewać jego oficjalnej prezentacji i rozpoczęcia sprzedaży. Dzisiejszy dzień przynosi nam ciekawe wieści. Z najnowszych informacji wynika bowiem, że premiera tabletu Nexus 10 2013 ma mieć miejsce na dniach, już 21 listopada (tj. w czwartek).

W technologicznym światku każdy portal internetowy chce mieć swoje pięć minut, publikując ekskluzywne newsy, które później obiegają świat. Część z nich jest całkowicie wyssana z palca, inne opierają się na konkretnych przesłankach, ale nie są potwierdzone, ostatnie z kolei pochodzą od wiarygodnego informatora i zawsze ostatecznie okazują się prawdziwe. Ciekawe jak będzie w przypadku informacji ujawnionej przez Sidhtech.

To właśnie z tego źródła pochodzi wiadomość, że tegoroczny, najświeższy Nexus 10 ma zadebiutować 21 listopada. Nie mamy zielonego pojęcia czy informacja ta jest prawdziwa, czy zmyślona, aczkolwiek – opierając się na wcześniejszych przeciekach – data ta jest bardzo prawdopodobna.

Nexus 10 2 (lub Nexus 10 2014) ma być tabletem wyposażonym w ekran 10,1″ o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, 3GB RAM, czterordzeniowy procesor Snapdragon 800 oraz akumulator o pojemności 9500 mAh. Więcej na temat spekulowanej specyfikacji modelu przeczytacie w poprzednim wpisie na ten temat.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona