Nexus 10 2014 przedwcześnie debiutuje w brytyjskim Tesco - znamy parametry i cenę - Tabletowo.pl

Nexus 10 2014 przedwcześnie debiutuje w brytyjskim Tesco – znamy parametry i cenę

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nexus 10 2014 przedwcześnie debiutuje w brytyjskim Tesco - znamy parametry i cenę LG Nowości Plotki / Przecieki

W ostatnich dniach Nexus 10 drugiej generacji jest na tapecie praktycznie non stop. A to pojawiły się spekulacje odnośnie daty oficjalnej premiery modelu, a to wieści odnośnie producenta (ciągłe wahania między Asusem, Samsungiem a LG) czy w końcu nieoficjalne parametry techniczne. Z racji tego, że premiera tego urządzenia jest już naprawdę blisko, w sieci aż wrze. Nic więc dziwnego, że nawet w brytyjskim Tesco pracownik nie wytrzymał i opublikował ofertę z Nexusem 10 2014 (pod właśnie taką nazwą produkt widniał na stronie Tesco, nie wiadomo jak ostatecznie będzie się nazywał) w roli głównej nieco wcześniej niż powinien (a może po prostu był błąd w systemie).

Dzięki temu już dziś poznaliśmy prawdopodobnie ostateczne dane techniczne nadchodzącego tabletu Nexus 10 drugiej generacji. Z opublikowanych przez Tesco informacji wynika, że będą się one prezentowały następująco:
– ekran 10,1″ 2560 x 1600 pikseli,
– czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 2,3GHz,
– 3GB RAM,
– 16GB pamięci wewnętrznej,
– Android 4.4 KitKat,
– Bluetooth 4.0,
– WiFi 802.11ac,
– wymiary: 200 x 114 x 8,9 mm,
– waga: 420 g.

Na jego pokładzie ma nie zabraknąć również akumulatora o pojemności 9500 mAh, kamerki oraz aparatu o nieznanej rozdzielczości. Za produkcję modelu ostatecznie ma odpowiadać koreańskie LG, co sugerowały nie tak dawne przecieki.

Nexus 10 2014 w wersji 16GB WiFi ma kosztować 299 funtów brytyjskich. Kiedy premiera? Wiele wskazuje na to, że już 21 lub 22 listopada (więcej źródeł sugeruje drugą datę).

Tabletowo.pl Nexus 10 2014 przedwcześnie debiutuje w brytyjskim Tesco - znamy parametry i cenę LG Nowości Plotki / Przecieki

*kliknij, aby powiększyć

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona