Netflix (wreszcie) dostępny w Polsce!

Plotek na temat wejścia usługi Netflix do Polski pojawiało się w ostatnich miesiącach cała masa. Na Tabletowo nie śledziliśmy ich w ogóle, bo i tak liczba spekulacji odnośnie nowości Samsunga, Apple, Huawei, Xiaomi i pozostałych producentów jest zdecydowanie zbyt duża. Ale do rzeczy! Netflix jest (wreszcie) dostępny w naszym kraju! Co więcej, pierwszy miesiąc możemy z niego korzystać za darmo.

Reklama

Plany taryfowe są trzy, a ich ceny przedstawiają się następująco:

  • podstawowy: 7,99 euro,
  • standardowy: 9,99 euro,
  • premium: 11,99 euro.

W planie podstawowym treści możemy oglądać na jednym ekranie w najniższej jakości, w standardowym – na dwóch i w HD, natomiast w premium – na czterech i w Ultra HD. Wszystko to obrazuje poniższa tabela:

netflix-w-polsce2

Już się nie mogę doczekać premiery czwartego sezonu House of Cards… czyli 4 marca :) O ile oczywiście będzie dostępny w Polsce, bo – na ten moment – niestety nie jest.

Nie wiem, jak Wy, ale mnie informacja ta bardzo cieszy! I, tak, zamierzam wydawać ok. 50 złotych miesięcznie na tę usługę.Pytanie tylko ilu takich użytkowników jest w Polsce? Zamierzacie korzystać z Netflix? A może informacja ta Was w ogóle „nie rusza”?

Aplikację na Androida pobierzecie z Google Play, natomiast na iOS – z App Store. Sam program jest oczywiście darmowy.

źródło: Netflix