Zastanawiacie się, co obejrzeć na Netflixie? Skorzystajcie z Recomoji i dobierzcie tytuł do swojego nastroju 17

Zastanawiacie się, co obejrzeć na Netflixie? Skorzystajcie z Recomoji i dobierzcie tytuł do swojego nastroju

Nie wiem, czy to tylko mój problem, ale biblioteka Netflixa jest na tyle bogata w treści, że czasem długo się zastanawiam, do czego by tu teraz siąść. Jeżeli również macie podobny, a życzylibyście sobie na dodatek dostosować film, serial czy program do swojego aktualnego nastroju, to nowa propozycja Netflixa – Recomoji, może Wam w tym pomóc.

Co prawda Światowy Dzień Emoji już za nami, ale Netflix ma zamiar jeszcze chwilę go świętować. Z tej okazji firma wprowadziła na swoim profilu na Facebooku opcję rozmowy z botem. Ten na podstawie przesłanego emoji zarekomenduje odpowiedni do nastroju tytuł. Stąd też nazwa – Recomoji.

Recomoji | Netflix

Otrzymaliśmy mnóstwo poleceń filmów na wieczór prosto z Netflix, ale z powodu braku ofoliowania polecenia (folia zabezpieczająca przy transporcie) nie mogą być wyświetlone na platformie. Z tego powodu wymieniamy te polecenia na emoji, które wyślecie nam na Messengerze. Muszą być czyste, świeże i zakorkowane.

Opublikowany przez Netflix Wtorek, 17 lipca 2018

Jeżeli faktycznie potrzebujecie podpowiedzi, albo po prostu chcecie zobaczyć, jak to działa, wystarczy odwiedzić profil Netflixa na Facebooku lub wyszukać kontakt poprzez Messengera. Jak możecie zobaczyć na poniższych screenach, bot radzi sobie całkiem sprawnie. :D

A jeżeli nawet zdarzy się, że pierwsza propozycja rzucona przez niego Wam nie odpowiada, bo na przykład już ją widzieliście, możecie za pomocą sugerowanych komend poprosić o rekomendację innego tytułu.

Akcja Recomoji potrwa jeszcze trzy miesiące – firma podaje w komunikacie, że będzie aktywna do połowy października. Co wydaje się oczywiste, sprawdzić może ją każda osoba korzystająca z Facebooka lub Messengera. Nie jest ona bowiem w żaden sposób powiązana z subskrypcją któregokolwiek pakietu Netflixa.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/07/09/netflix-nowy-pakiet-ultra-cena/

Źródło: informacja prasowa