Netflix nareszcie offline. Będzie można pobierać materiały, ale są pewne ograniczenia | Tabletowo.pl

Netflix nareszcie offline. Będzie można pobierać materiały, ale są pewne ograniczenia

Dołącz do dyskusji 0

Netflix, czyli bardzo popularna na świecie usługa VOD, wraz z początkiem bieżącego roku wkroczyła także do Polski. W ciągu całego roku było kilka mniejszych lub większych poprawek, które zastosowano w aplikacji. Teraz nadchodzi kolejna – prawdziwy hicior – pobieranie materiałów i możliwość oglądania ich offline, czyli bez konieczności połączenia z siecią.

Nowa i mega przydatna funkcja, będzie dostępna na obu platformach – Android oraz iOS. Wystarczy jedynie zaktualizować aplikację do najnowszej wersji i cieszyć się z możliwości pobierania materiałów i oglądania ich w najwygodniejszym dla nas momencie, już bez połączenia z internetem.

netflix-offline

Taka opcja, pozwoli obejrzeć ulubiony serial, czy film, na przykład w podróży lub wtedy, gdy jesteśmy gdzieś daleko od domu i nie mamy połączenia z Wi-Fi, czy też dużego pakietu danych mobilnych.

Na samym początku jednak, nie będzie można pobierać wszystkich treści znajdujących się w bazie Netflixa. Na pierwszy ogień idą takie tytuły jak: Orange is the New Black, Narcos, Crown i kilka innych. Prawdopodobnie z czasem takich materiałów będzie pojawiać się coraz więcej. Nie wiadomo jednak, czy docelowo wszystkie treści w bazie Netflixa zostaną udostępnione offline.

Nowa usługa jest całkowicie bezpłatna i oczywiście działa również w naszym kraju.

Źródło: Netflix

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona