fot. nc+

Klienci nc+ będą mogli oglądać telewizję on line również za granicą

Podczas wyjazdów wakacyjnych zazwyczaj nie myśli się o siedzeniu przed telewizorem. Co innego, jeżeli ktoś czasowo przebywa za granicą w innym celu, na przykład zarobkowym. Jeśli dana osoba jednocześnie jest abonentem nc+, to z pewnością ucieszy ją wiadomość, że będzie mogła oglądać telewizję również poza domem w Polsce, aczkolwiek od razu trzeba zaznaczyć, że mowa tu tylko o krajach Unii Europejskiej.

nc+ GO jest platformą, dającą dostęp do nawet 96 kanałów (w tym ośmiu z pakietu CANAL+), nadawanych na żywo, jak również do tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia mobilne, jak i w oknie przeglądarki na komputerach i laptopach. Program można pobrać na smartfony, pracujące pod kontrolą systemów Android, iOS i Windows oraz na tablety z Androidem i iOS (Windowsem już nie).

Bezpłatny dostęp do platformy nc+ GO otrzymują wszyscy abonenci nc+, którzy mają wykupioną usługę telewizyjną. Można w niej zarejestrować do czterech urządzeń i zmieniać je w cyklu miesięcznym oraz oglądać telewizję na maksymalnie dwóch jednocześnie. Klienci dostają dostęp do tych kanałów, do których nc+ ma prawa licencyjne do rozpowszechniania w internecie oraz które abonenci posiadają w swojej ofercie.

Warunkiem korzystania z platformy nc+ GO poza granicami kraju jest pozytywne przejście procesu weryfikacji zamieszkania na terenie Polski. Zainteresowani mogą samodzielnie sprawdzić, czy są uprawnieni, logując się do Internetowego Centrum Abonenta na stronie mojencplus.pl w zakładce „Moje dane i zgody” lub też zrobić to w Punkcie Obsługi Klienta nc+.

Więcej informacji na temat usługi nc+ GO i CANAL+ SPORT Online dostępnych jest na stronach ncplus.pl/ncplusgo oraz canalplussport.pl.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/06/telewizja-elastyczna-od-nc-plus/

Źródło: informacja prasowa