Klienci nc+ mogą już oglądać filmy, seriale i wybrane wydarzenia sportowe w 4K na kanale CANAL+ 4K Ultra HD

nc+ jest pierwszą platformą cyfrową w Polsce, która wprowadziła do oferty własny, nadający programy wyłącznie w jakości 4K kanał. Na CANAL+ 4K Ultra HD widzowie obejrzą wybrane wydarzenia sportowe, a także filmy, seriale, produkcje własne CANAL+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne.

To jednak dopiero zapowiedź prawdziwej uczty dla oczu. Już niebawem, dzięki wykorzystaniu technologii wysokiej dynamiki jasności (HDR), odwzorowaniu szerokiej palety barw (Wide Colour Gamut), szybkim odtwarzaniu klatek filmu (High Frame Rate) i większej głębi bitowej, na kanale CANAL+ 4K Ultra HD będzie można zobaczyć programy w jeszcze bardziej realistycznym, ostrzejszym i bardziej szczegółowym obrazie 4K.

CANAL+ 4K Ultra HD

W tym miesiącu na kanale CANAL+ 4K Ultra HD wyemitowane zostaną m.in. finały europejskich pucharów: 16 maja pojedynek Olympique Marsylia i Atletico Madryt (Liga Europy UEFA), 26 maja starcie Real Madryt i Liverpool FC (finał Ligi Mistrzów UEFA), a w ostatni weekend maja Final Four EHF Ligi Mistrzów. W czerwcu i lipcu 2018 roku transmitowane będzie z kolei m.in. dwanaście spotkań FIFA World Cup 2018.

Jeśli zaś chodzi o inne programy, to w maju i czerwcu wyemitowany zostanie serial-thriller produkcji własnej „KRUK. Szepty słychać po zmroku” i trzeci sezon francuskiego serialu kostiumowego „Wersal. Prawo krwi”. Na CANAL+ 4K Ultra HD będzie również można obejrzeć i posłuchać występu Hansa Zimmera w Pradze, koncertu zespołu Muse w Rzymie, Erica Claptona w „Slowhand At 70 – Live At The Royal Albert Hall” i Petera Gabriela w „Back To Front – Live At The O2”. Fanów mody zainteresuje z kolei pokaz Intimissimi On Ice 2017: A Legend of Beauty, podczas którego wystąpił Andrea Bocelli.

Klienci nc+ mogą już oglądać kanał CANAL+ 4K Ultra HD, ale pod warunkiem, że mają dekoder 4K UltraBOX+ lub dedykowany moduł CAM CI+ i opcję dodatkową CANAL+. Program dostępny jest na pozycji 40 i 109 EPG.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/04/27/telewizja-mobilna-nc-plus-go-22-nowe-kanaly/

Źródło: informacja prasowa