NAVITEL MR250 - lusterko wsteczne, wideorejestrator i kamera cofania w jednym już do kupienia w Polsce 19
NAVITEL MR250 (fot. NAVITEL)

NAVITEL MR250 – lusterko wsteczne, wideorejestrator i kamera cofania w jednym już do kupienia w Polsce

Nie wiem, jak Wy, ale ja lubię, kiedy jedna rzecz może spełniać kilka funkcji. Oszczędza się dzięki temu nie tylko miejsce, ale przede wszystkim pieniądze – jeden gadżet kosztuje najczęściej bowiem sporo mniej niż kilka razem wziętych. Jeżeli też tak macie, to prawdopodobnie zainteresuje Was najnowszy produkt NAVITEL, który jest lusterkiem wstecznym, wideorejestratorem i kamerą cofania w jednym.

NAVITEL MR250 jest „nakładką” na fabrycznie montowane w każdym samochodzie lusterko wsteczne, więc jego instalacja jest dziecinnie prosta. Urządzenie wyposażono w dość spory, bo 5-calowy wyświetlacz IPS. Kamerka nagrywa wideo w rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę w formacie MP4. Oprócz rejestrowania, można także odtwarzać filmy i robić zdjęcia lub też całkowicie wyłączyć podgląd na żywo, używając funkcji wygaszacza ekranu. Akcesorium ma również slot na kartę microSD o maksymalnej pojemności 64 GB.

Integralnym elementem NAVITEL MR250 jest druga kamerka, którą montuje się na tyle samochodu. Służy do tego (dołączany do zestawu sprzedażowego) kabel AV/IN. Ona także może posłużyć jako wideorejestrator (ponieważ również potrafi nagrywać wideo w rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę), ale też jako kamera cofania, co okaże się nieocenione w wielu sytuacjach. Obecność takiego udogodnienia z pewnością docenią początkujący kierowcy, którzy jeszcze nie wyrobili sobie „wyczucia”.

Wraz z NAVITEL MR250 klienci otrzymają także voucher z roczną licencją na mapy 47 państw w aplikacji Navitel Navigator. Klucz można aktywować na smartfonie lub tablecie z systemem Android/Windows Phone/BlackBerry. Cenę urządzenia ustalono na 349 złotych. Sprzęt jest już dostępny w sprzedaży, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany, to niech poszuka w sklepach z elektroniką.

Zobacz też:

https://www.tabletowo.pl/2017/09/14/premiera-navitel-r1000-specyfikacja-cena/

Źródło: informacja prasowa