Natec Genesis TX77 - tablet dla graczy z czterema rdzeniami za 599 złotych - Tabletowo.pl

Natec Genesis TX77 – tablet dla graczy z czterema rdzeniami za 599 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Natec Genesis TX77 - tablet dla graczy z czterema rdzeniami za 599 złotych Nowości

Wiele firm miało swoje podejście do tabletów dla graczy. Jednym wychodziło to gorzej (Archos Gamepad), innym lepiej (Razer Edge Pro), ale zawsze przyświecał im jeden cel: móc zaproponować graczom urządzenie, które będzie w stanie sprostać ich wymaganiom. Przynajmniej w teorii – w praktyce różnie to bywało. Wkrótce zadebiutuje kolejny sprzęt dla graczy: Natec Genesis TX77. Co ten produkt ma nam do zaoferowania?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na sterowanie, które dzięki dwóm analogowym joystickom i dwunastu przyciskom, znacznie ułatwia granie w bardziej wymagające tytuły, których ogarnięcie na dotykowym ekranie jest o wiele trudniejsze. Oprogramowanie urządzenia umożliwia mapowanie przycisków wirtualnych, które pozwala spersonalizować każdy przycisk według własnych preferencji. Brzmi interesująco, ciekawe jak jest w rzeczywistości i jak się sprawdza. Dodatkowo uzyskujemy dostęp do aplikacji Game Manager, emulatora gier Nintendo, Sega czy Sony.

Natec Genesis TX77 to tablet działający pod kontrolą Androida 4.2.2, za którego pracę odpowiada czterordzeniowy procesor Rokchip RK3188 o częstotliwości taktowania 1,8GHz z czterordzeniowym Mali-400 i 1GB RAM. Za wyświetlanie treści odpowiada 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli (trochę słabo, aktualny standard to 1280 x 800).

Tablet został wyposażony w 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować dzięki slotowi kart microSD, kamerkę VGA, wyjście microHDMI, port microUSB, 3.5 mm jack audio oraz akumulator o pojemności 3500 mAh (niewiele jak na sprzęt dla graczy… według zapewnień ma wystarczać na ok. 6 godzin pracy – nie wiadomo jednak w jakiej konfiguracji). Wymiary modelu to 237 x 121 x 13 mm, waga: 348 g.

Natec Genesis TX77 trafi do sprzedaży w drugim tygodniu grudnia w cenie wynoszącej 599 złotych. Kilka fotek prasowych prezentujących urządzenie możecie zobaczyć poniżej:

Tabletowo.pl Natec Genesis TX77 - tablet dla graczy z czterema rdzeniami za 599 złotych Nowości   Tabletowo.pl Natec Genesis TX77 - tablet dla graczy z czterema rdzeniami za 599 złotych Nowości   Tabletowo.pl Natec Genesis TX77 - tablet dla graczy z czterema rdzeniami za 599 złotych Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona