Następcy Lumii 930 i 1520 dopiero we wrześniu? | Tabletowo.pl

Następcy Lumii 930 i 1520 dopiero we wrześniu?

Dołącz do dyskusji 0

Aktualne flagowce w Windows Phone 8 to Lumia 930 i Lumia 1520. Jest co prawda jeszcze HTC One 8 for Windows, ale na razie tylko w Stanach, więc jedynie garstka będzie mogła go zakupić. Większość fanów tego systemu zastanawia się kiedy zobaczymy nowe flagowce z okienkami. Według najnowszych plotek nieprędko, ponieważ dopiero jesienią przyszłego roku.

Według przecieków we wrześniu 2015 mamy zobaczyć następców dla Lumii 930 i Lumii 1520. Obydwa będą pracować pod kontrolą Snapdragona 805 lub 810 oraz mają mieć topowe podzespoły. Jeśli chodzi o wyświetlacze to mają mieć odpowiednio 5 i 6 cali. Podczas marcowych targów w Barcelonie możemy sie jedynie spodziewać następcy Lumii 1320.

Jak wiecie pierwszym smartfonem Microsoftu, a nie Nokii, jest Lumia 535. Mimo tego, iż w swojej klasie jest jednym z ciekawszych urządzeń, to do flagowca jej sporo brakuje. A moim zdaniem Microsoft potrzebuje pokazać coś niezwykle mocnego, co nie będzie już tworem Nokii. Przecieki o Lumii 940 czy Lumii 1030 (która co prawda jest anulowanym projektem) są bardzo interesujące i jeśli coś takiego pojawi się na MWC w Barcelonie, to może powalczyć na rynku z Androidem.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona