Następca iPada Air 2 i iPada mini retina w kodzie iOS 7.1 | Tabletowo.pl

Następca iPada Air 2 i iPada mini retina w kodzie iOS 7.1

Dołącz do dyskusji 0
ipad-air-2-ipad-mini-retina2

Wczorajszego wieczoru firma Apple udostępniła najnowszą wersję swojego mobilnego systemu operacyjnego, iOS 7.1. Jak się szybko okazało, w jego kodzie doszukano się informacji, które wyraźnie sugerują, że Apple w najbliższym czasie ma w planach wydanie następcy iPada Air oraz iPada mini z Retiną.

Patrząc na powyższą tabelkę przeciętny użytkownik sprzętu elektronicznego złapie się za głowę i stwierdzi, że nic z niej nie można wyczytać. Okazuje się jednak, że wiedząc, że dostępny na rynku iPad Air ma oznaczenie iPad 4,1 i iPad 4,2, a iPad mini z Retiną: iPad 4,4 i iPad 4,5, można wiele wywnioskować.

Zwłaszcza, że w kodzie wyraźnie widzimy dwa urządzenia, które mają kolejne numery: iPada 4,3, który najprawdopodobniej będzie nowym iPadem Air (iPadem Air 2?) oraz iPada 4,6 – który ma być nowym iPadem mini z retiną (iPadem mini retina 2?).

Dodanie wsparcia w iOS 7.1 dla iPada 4,3 i iPada 4,6 możne oznaczać, że Apple jest już w fazie testów kolejnych tabletów. Ostatnie, iPad Air i iPad mini z retiną, zadebiutowały w październiku. Pozostaje zatem pytanie: czy Apple będzie się trzymało rocznego cyklu wydawniczego, czy odejdzie od swojej reguły, jak już to kilka razy bywało?

Pożyjemy, zobaczymy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona