Nareszcie - oficjalna aplikacja Spotify dla smartwatchy z Wear OS - Tabletowo.pl

Nareszcie – oficjalna aplikacja Spotify dla smartwatchy z Wear OS

Dołącz do dyskusji 0

Od kiedy Google uruchomiło swój bazujący na Androidzie system dla smartwatchy w 2014 roku, ich użytkownicy pragnęli jednego: oficjalnej aplikacji Spotify na zegarki. Tempo, z jakim Spotify zabierało się za jej napisanie, co nieco mówi nam o tym, jak bardzo branży zależy na smartwatchach. Cóż, ważne, że jest.

Co takiego potrafi odtwarzacz Spotify na Wear OS? Klasycznie – utwory można odtwarzać lub zatrzymywać, pomijać je i wracać do poprzedniego. Da się także dodawać poszczególne kawałki do list odtwarzania i przeglądać je.

Dobrze, że w aplikacji nie zapomniano o funkcji zarządzania źródłem dźwięku przez Spotify Connect. Pozwala on przykładowo przekierować muzykę ze słuchawek do podłączonych głośników, co często okazuje się praktyczne.

Tabletowo.pl Nareszcie - oficjalna aplikacja Spotify dla smartwatchy z Wear OS Android Aplikacje Nowości Wearable

Nie wiadomo na razie czy można pobierać utwory na smartwatche, aby słuchać muzyki offline. Byłoby miło – w końcu obecnie smartwatche z Wear OS dysponują zwykle pamięcią wewnętrzną 4 GB, a czasem i więcej. Umożliwiałoby to zapisanie muzyki w zegarku i pozostawienie smartfona w domu na czas porannego joggingu ze słuchawkami.

Spotify ostatnio nieco się ruszyło, jeśli chodzi o aplikacje na smartwatche. Niedawno zapewnili wsparcie swojego programu dla zegarków Garmina. Oprócz tego serwis streamingowy ogłosił partnerstwo z Fossil, które również wkrótce dostaną aplikację na smartwatche Mat 4 i Michael Kors Acces Runway.

Nowa aplikacja Spotify dla Wear OS powinna pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

źródło: Spotify przez AndroidAuthority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona