Naprawa smartfona w godzinę? Tak, to już możliwe - Samsung otwiera Premium Service Plaza w Warszawie - Tabletowo.pl

Naprawa smartfona w godzinę? Tak, to już możliwe – Samsung otwiera Premium Service Plaza w Warszawie

Dołącz do dyskusji 0

Pewnie większości (o ile nie każdemu) z Was przytrafiła się usterka telefonu lub tabletu. Zazwyczaj wiąże się to z rozstaniem ze sprzętem na kilka do kilkunastu dni, ale nie dla użytkowników sprzętu marki Samsung. Dziś w kompleksie biurowym Warsaw Spire odbyło się otwarcie nowego i najnowocześniejszego serwisu Samsunga. Na powierzchni prawie 500 m² użytkownicy urządzeń Samsunga będą mogli nie tylko je naprawić, ale także zapoznać się z najnowszymi produktami tego producenta.

Jak zapewnia szef serwisu Samsunga – Jarosław Orski – z doświadczenia firmy wynika, że większość napraw telefonów komórkowych można wykonać w mniej niż godzinę. Zastrzega też, że czas ten może się trochę wydłużyć w przypadku urządzeń trudniejszych w rozbiórce, których obudowy są klejone i/lub wodoszczelne (np. modele z rodziny S7). Szybkie naprawy dotyczą głównie smartfonów i tabletów, lecz wsparcie techniczne zostanie tutaj udzielone każdemu sprzętowi marki Samsung, nawet pralce czy lodówce.

Dla odwiedzających serwis klientów firma Samsung przygotowała wiele udogodnień, w tym dla osób niepełnosprawnych, a także głuchych, dzięki aplikacji Migam. Czekając na zakończenie naprawy od użytkownicy będą mogli:

  • wypróbować najnowsze urządzenia (w tym telefony, tablety i zegarki), a także je zakupić ;
  • korzystać ze stanowisk z tabletami i słuchawkami lub tych z goglami do wirtualnej rzeczywistości Gear VR;
  • grać wygodnie w gry komputerowe;
  • (z dzieckiem) obejrzeć bajkę lub pobawić się pluszowym misiem;
  • zamówić laserowe grawerowanie napisów lub obrazków na urządzeniach i pokrowcach.

Dodatkowym ułatwieniem będzie system rezerwacji. Dzięki niemu będzie można umówić się na wizytę w konkretnym, odpowiadającym nam terminie. Miłym dodatkiem jest fakt, że proces naprawy klienci będą mogli podglądać przez szybę, bo stanowiska serwisantów są tuż za nią.

Samsung Premium Service Plaza znajduje się w Warszawie przy Placu Europejskim 2, w kompleksie Warsaw Spire budynek C. Godziny otwarcia serwisu to: poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00; sobota – niedziela: 10.00 – 17.00.

Źródło: własne, materiały prasowe Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona