Namco Bandai prezentuje PAC-MAN Friends na iOS i Android - Tabletowo.pl
Ważne

Namco Bandai prezentuje PAC-MAN Friends na iOS i Android

Samotny bohater połykający hurtowe ilości bliżej nieokreślonych białych tabletek zamknięty w labiryncie nawiedzonym przez duchy – tak w skrócie prezentuje się fabuła produkcji, która ponad trzy dekady temu zapewniła firmie Namco wieczne miejsce w historii gier komputerowych. Teraz jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów świata elektronicznej rozrywki powraca i to w towarzystwie nowych znajomych.

Pac-Man Friends, bo taką nazwę nosi najnowsza odsłona serii różni się jednak dość znacznie od tego, do czego przyzwyczaił nas kultowy oryginał (a także cała masa klonów i kontynuacji). Zamiast jednej planszy i jednego bohatera mamy tu bowiem niemal setkę rozmaitych labiryntów oraz osiem dodatkowych postaci. Każda z nich wyposażona została w unikalne umiejętności, takie jak chociażby niewidzialność czy możliwość rozbijania ścian. Jak łatwo się domyślić to właśnie umiejętne wykorzystywanie zdolności naszych nowych podopiecznych okaże się kluczem do pokonania poszczególnych etapów.

Gra Pac-Man Friends dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie z aplikacjami App Store, gdzie kosztuje obecnie 4,49 euro. Posiadacze urządzeń z systemem Android mogą natomiast pobrać ją za darmo z Google Play. W obu przypadkach znalazło się również miejsce na mikropłatności.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona