Nakładki HyperX sprawią, że podświetlana klawiatura będzie wyglądać jeszcze bardziej zjawiskowo | Tabletowo.pl

Nakładki HyperX sprawią, że podświetlana klawiatura będzie wyglądać jeszcze bardziej zjawiskowo

Dołącz do dyskusji 0

Firma HyperX, zajmująca się sprzętem dla graczy, wyprodukowała specjalne półprzeźroczyste nakładki o nazwie HyperX Double Shot PBT Keycaps dla podświetlanych gamingowych klawiatur mechanicznych. Nakładki mają czarny wierzch i półprzeźroczyste białe ścianki (nazywane są przez to „pudding”), dzięki czemu podświetlenie RGB jest bardziej uwydatnione i klawiatura wygląda o wiele bardziej zjawiskowo.

Materiał to polimer PBT, który jest formowany dwuwarstwowo, co sprawia, że nakładki są trwałe i odporne na substancje oleiste. Sama wymiana starych nakładek na nowe jest bardzo prosta i szybka, choć polecamy przed zamontowaniem nowych zrobić zdjęcie lub odnaleźć (zawczasu) w sieci układ klawiatury, jeśli nie znamy go na pamięć ;).

Efekt potrafi zrobić bardzo dobre wrażenie (szczególnie po zmroku) – poniżej znajdziecie galerię zdjęć, gdzie możecie sami ocenić czy taki wygląd klawiatury Wam się podoba. Naszym zdaniem wygląda to oryginalnie i dużo bardziej efektownie.

Za nakładki HyperX Double Shot PBT Keycaps trzeba zapłacić 25 euro (link do sklepu). W zestawie znajduje się 104 klawiszy w języku angielskim (USA) i specjalne narzędzie od firmy HyperX ułatwiające zdejmowanie nakładek. Producent deklaruje, że nakładki pasują do mechanicznych klawiatur HyperX, ale powinny pasować również do innych konstrukcji z przełącznikami Cherry.

A Wy jak oceniacie osiągnięty efekt? Lubicie w ogóle podświetlany RGB sprzęt dla graczy?

Źródło: HyperX

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona