Najpierw poznamy 8-, a nie 10-calowy, tablet Samsunga z AMOLED? - Tabletowo.pl

Najpierw poznamy 8-, a nie 10-calowy, tablet Samsunga z AMOLED?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Najpierw poznamy 8-, a nie 10-calowy, tablet Samsunga z AMOLED? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Kilka dni temu świat obiegła informacja, jakoby Samsung szykował się do premiery tabletu z ekranem AMOLED o przekątnej powyżej 10″ (najczęściej pojawiały się dwie wersje: 10,1″ lub 11,4-6″). Jako że plotki zmieniają się jak w kalejdoskopie, nikogo nie powinien dziwić fakt, że dziś pojawiły się kolejne, całkowicie odmienne, spekulacje na ten temat. Według najnowszych wieści, Samsung – owszem, pracuje nad tabletem z AMOLED, a właściwie… nad dwoma. Tyle że światło dzienne w pierwszej kolejności ma ujrzeć model 8-calowy, natomiast premiera większego, podobno, została przesunięta.

Zastanówmy się chwilę. Niebawem Apple odświeży swojego iPada mini i, najprawdopodobniej, wsadzi do niego Retinę (7,9″ i 2048 x 1536 pikseli), a mówi się również o nadchodzącym następcy tabletu Nexus 7 (rozdzielczość nieznana). Sensownym posunięciem ze strony koreańskiego Samsunga by było wprowadzenie na rynek 8-calowego konkurenta wspomnianych urządzeń, właśnie z matrycą AMOLED 8″ o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli.

Jak poprzednio, także i tym razem źródła sugerują, że premiera tabletu Samsunga z AMOLED będzie miała miejsce na targach IFA w Berlinie. I może faktycznie coś w tym być. Pytanie tylko który produkt ostatecznie zadebiutuje jako pierwszy: 8-calowy czy większy? Przypomnę tylko, że na tym samym wydarzeniu zaprezentowany ma zostać Galaxy Note 3 i tablety z serii Galaxy Tab 3.

Póki co musimy się uzbroić w cierpliwość – targi IFA 2013 dopiero we wrześniu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona