Najnowsze seriale na żądanie na Twoim iPadzie

Jak zapewne zdążyliście się zorientować, jeden z Czytelników Tabletowo bardzo często wspomina o usłudze Hulu, która jest jedną z największych amerykańskich baz filmów i seriali. Poniżej tekst jego autorstwa, pochodzący ze strony hideipvpn.pl, w którym znajdziecie informacje na temat możliwości oglądania najnowszych seriali na iPadzie.

Jeśli jesteś jednym ze szczęśliwców posiadających iPad’a firmy Apple – gratulujemy. Na pewno nie potrafisz się z nim rozstać (my pewnie też byśmy nie potrafili). Już wiesz, że Twój iPad to duże centrum rozrywki i jedyne czego Ci w nim brakuje to możliwości wygodnego oglądania filmów. Niestety, iPad nie obsługuje technologii Flash firmy Adobe. Zapewne też znasz już dokładnie (chyba) największy portal z serialami i filmami na świecie czyli amerykańskie HULU.com. Niestety, z uwagi na brak wyżej wspomnianej technologii zamiast cieszyć się za darmo setkami filmów i seriali tak jak większość internautów, HULU żąda od Ciebie wykupienia dodatkowego abonamentu za dostęp do zawartości swojej strony w urządzeniach firmy Apple.

Teoretycznie $9.99, które trzeba zapłacić, to nie majątek ale pewnie opłacasz już (albo – mamy nadzieję – za chwilę będziesz) usługę VPN aby uzyskać adres IP z USA, bez którego o oglądaniu czegokolwiek z USA na czymkolwiek niestety nie ma co marzyć (adres IP uzyskasz wykupując dowolny pakiet oferowany przez HideIP VPN, który ma US w swojej nazwie – w zależności od pakietu uzyskasz dostęp do minimum 4 serwerów na terenie Ameryki). Na szczęście sytuacja nie jest aż tak zła!

Jedną ze stacji (która może się pochwalić jednymi z najbardziej znanych seriali) jest ABC. I choć nie da się oglądać seriali ABC na HULU (za darmo) można tego dokonać bez najmniejszego problemu bezpośrednio na stronie ABC.

Zapewne wielu z Was zastanawia się teraz gorączkowo, co tak naprawdę można oglądać i czy warto z tego powodu wykupywać usługę VPN. Warto!

Pomijając kwestie bezpieczeństwa i anonimowości w sieci, dzięki swobodnemu i wygodnemu dostępowi do kanału ABC na Waszych iPadach będziecie mogli oglądać między innymi: Cougar Town, Castle, LOST, Grey’s Anatomy, Detrioit 1-8-7, V i wiele innych (tu znajdziecie pełniejszą listę dostępnych programów). Co zatem należy zrobić aby oglądać? To bardzo proste .

  • Po pierwsze wykupujecie (jeśli jeszcze nie macie) jeden z pakietów Premium VPN oferowanych przez HideIP VPN, może to być jeden z następujących pakietów:
  • US lub US2 za $5.99 miesięcznie
  • US/UK/DE lub US/UK/NL za $9.99/miesięcznie jeśli chcecie mieć także możliwość oglądania brytyjskich programów i anonimowego korzystania z sieci p2p/torrent
  • US/UK/DE/NL za $14.99/miesięcznie – jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów, gwarantujący dostęp do wszystkich serwerów i usług oferowanych przez HideIP VPN.

(pamiętajcie, że HideIP VPN gwarantuje Wam dostęp do swoich serwerów po przez tunele PPTP lub L2TP a także proxy – więcej na naszej stronie w sekcji How To)

Mając już dostęp do IP z USA będziecie jeszcze potrzebować darmową aplikację z iTunes Store (tu bezpośredni link).

Po zainstalowaniu aplikacji, należy w iPadzie skonfigurować połączenie VPN:

kliknij Settings -> General -> Network -> VPN -> Add VPN Configuration (podajecie nazwę lub numer serwera z którym chcecie się połączyć – informacje te znajdziecie na naszej stronie oraz w e-mailu rejestracyjnym od nas), Wasz login, hasło – DONE.

Teraz wystarczy się połączyć, włączyć ABC Player i oglądać.

Życzymy wszystkim miłego oglądania!