Najnowsza wersja MIUI  na Mi Mix 2 przynosi kilka zmian w wyglądzie związanych z Androidem P 17

Najnowsza wersja MIUI na Mi Mix 2 przynosi kilka zmian w wyglądzie związanych z Androidem P

Kiedy użytkownicy Xiaomi Mi Mix 2S mogą korzystać z bety czystego Androida P, posiadacze zwykłej dwójki muszą się zadowolić najnowszą aktualizacją nakładki MIUI 9. Co w niej jest takiego szczególnego? Wnosi ona kilka zmian w interfejsie.

Google dało możliwość testowania Androida P nie tylko na urządzeniach z serii Pixel. To właśnie między innymi użytkownicy Xiaomi Mi Mix 2S mają przyjemność korzystać z przedpremierowej wersji najnowszego zielonego robocika. Czym jednak mają się zadowolić właściciele pierwowzoru, czyli Mi Mix 2? O ich uśmiech na twarzy postanowiło zawalczyć samo Xiaomi wydając aktualizację nakładki MIUI.

Nowy update został oznaczony numerem 8.5.11 i wprowadza wiele zmian w interfejsie. Między innymi odświeżono ekran blokady, panel z powiadomieniami oraz skróty do szybkich ustawień, ekran otwartych aplikacji, a także panel głośności. Muszę zaznaczyć, że to nie są wszystkie zmiany. Nowy wygląd możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranu:

Jak łatwo zauważyć, Chińczycy inspirowali się czystą wersją Androida P, co jest dosyć intrygujące, bowiem nakładka MIUI designem mocno odbiega od pierwowzoru stworzonego przez Google. Co również ciekawe, zmiany te dotyczą tylko i wyłącznie modelu Mi Mix 2. Aktualizacja oznaczona tym samym numerem na innych urządzeniach (np. Redmi Note 5 Pro, a nawet Mi Mix 2S) nie wprowadza tych nowości. Prawdopodobnie są to wstępne, testowe wersje MIUI 10.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

https://www.tabletowo.pl/2018/02/13/test-recenzja-xiaomi-mi-mix-2-opinia/

Źródło: XDA-Developers