Najlepszy tabletowy żart? Toshiba i jej trzy tablety, które prostokątów nie przypominają | Tabletowo.pl

Najlepszy tabletowy żart? Toshiba i jej trzy tablety, które prostokątów nie przypominają

Dołącz do dyskusji 0
tablet toshiba

Jeśli znudziły Wam się wszechobecne prostokątne tablety, różniące się między sobą wyłącznie detalami, powinniście się zainteresować nowościami przygotowanymi przez Toshibę. Firma przedstawiła projekt trzech tabletów, które mogą przypaść Wam do gustu… No dobra, nie bierzcie tego wszystkiego na poważnie – był to wyłącznie żart producenta. Ale za to bardzo udany – szkoda, że trafiłam na niego dopiero dzisiaj.

Toshiba z myślą o tegorocznym Prima Aprilis przygotowała specjalną stronę, na której pochwaliła się trzema interesującymi pomysłami. Były to trzy nietypowe tablety – nietypowe, bowiem nie prostokątne (wreszcie! ;)): Oblong w kształcie elipsy, Rhombus – rombu, Amore – serca. Zerknijcie na poniższe wideo:

Gdyby ktoś miał wątpliwości co do zawodów, w których zastosowanie mogą znaleźć tablety o tak nietypowych kształtach, Toshiba postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości:

tablet toshiba

Sprzedaż powyższych modeli rozpoczęła się (i zakończyła) wczoraj. Jeśli więc nie zdążyliście ich kupić, niestety, musicie obejść się smakiem… ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona