Najlepszy tablet do pracy to Surface Pro 3 - Microsoft odpowiada Google i Apple | Tabletowo.pl

Najlepszy tablet do pracy to Surface Pro 3 – Microsoft odpowiada Google i Apple

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnie dni są świetne dla fanów tabletów. Google zaprezentowało Nexusa 9 stworzonego razem z HTC, a Apple pokazało dwa iPady: Air 2 i Mini 3. Do produktów z każdym systemem można dokupić klawiaturę (w wielu przypadkach magnetyczną), która zmieni je w narzędzie do pracy. Microsoft jednak nadal jest liderem pod tym względem i pokazuje to w swojej nowej reklamie Surface Pro 3.

Reklamę możecie zobaczyć tutaj:

Microsoft pokazuje w niej nie tylko to, co znajdziemy w tej hybrydzie, ale również jej możliwości. Wygląda to jak odpowiedź na produkty konkurencji. Piotr świetnie podsumował to, w jakim kierunku zmierza Google, w swoim tekście: Praca i rozrywka z Nexusem 9 – Microsoft jednak miał rację? Tablety to już nie tylko narzędzia do grania w gry i przeglądania sieci, ale coraz częściej mobilne biura, które sprawdzają się w wielu zawodach. Sam opisałem to w swoim felietonie o przesiadce z 19-calowego monitora na 10-calową hybrydę.

Myślicie, że teraz to Microsoft może mieć przewagę i być przed Google oraz Apple? Pełny Windows 8.1 na tablecie to jednak dużo lepsze rozwiązanie niż Android i iOS.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona