Najlepszego w nowym, 2018 roku! | Tabletowo.pl

Najlepszego w nowym, 2018 roku!

Dołącz do dyskusji 0

Wczoraj, w ostatni dzień roku, redakcyjnie podsumowaliśmy technologiczny 2017 rok. Pierwszy dzień nowego roku natomiast, to idealny czas by złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności.

Bardzo cieszy mnie, że coraz częściej składając sobie życzenia, skupiamy się na rzeczach niematerialnych, których nie można kupić za żadne skarby świata. Coraz częściej wśród życzeń wymieniamy zdrowie, bez którego nic innego nie powoduje uśmiechu na naszej twarzy, więcej czasu spędzanego z rodziną i najbliższymi, którego nie jest w stanie zastąpić nic innego i miłości, która sprawia, że świat staje się piękniejszy. I właśnie tego chciałabym Wam życzyć na ten nowy rok.

A gdy już to wszystko posiądziecie, niech nam się wszystkim darzy i dzieje jak najlepiej. Niech na rynku technologii dzieje się sporo, byśmy my mieli dla kogo pisać, a Wy – ciągle nas odwiedzali, tworząc tak fajne grono odbiorców, jakim jesteście w tym momencie. Dziękuję, że z nami jesteście i, nie ukrywam, liczę, że dalej będziecie (i że liczba Czytelników będzie stale rosła!).

Po prostu: wszystkiego, co najlepsze w tym nowym, 2018 roku, od całej ekipy Tabletowo.pl!

_

Korzystając z okazji, małe ogłoszenie dotyczące dzisiejszych publikacji.

Z racji tego, że dziś jest dzień, w którym wszyscy odsypiają i mają wolne, żeby na Tabletowo nie było pustek, postanowiłam zaprezentować Wam wszystkie teksty z poradnika świątecznego, którego partnerami byli ASUS i Komputronik. Sukcesywnie, co godzinę, od 11ej, będą pojawiały się kolejne materiały – poradniki, podpowiadające, jakie są najciekawsze urządzenia (głośniki Bluetooth, smartwatche oraz smartfony – w czterech różnych kategoriach cenowych). Oczywiście każdy z tekstów został odświeżony względem oryginalnego, a ceny – zaktualizowane na stan 1.01.2018.

źródło zdjęcia tytułowego: Pexels

Technologiczny rok według redakcji Tabletowo – podsumowanie 2017

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona