Najlepsze aplikacje na Androida roku 2012 według Google

Najlepsze aplikacje na Androida 2012 według Google

Końcówka każdego roku to czas podsumowań. Internetowy gigant postanowił udostępnić listę kolejnych „najlepszych” programów z Google Play. Po najlepszych grach przyszła pora na najlepsze aplikacje kończącego się obecnie roku.

Gotowi? Poznajmy najlepsze aplikacje z Google Play roku 2012:

Evernote
świetne narzędzie do zarządzania notatkami w postaci tekstu, list, zdjęć, itp., do których można mieć dostęp zarówno z urządzeń mobilnych, jak i komputra, dzięki opcji synchronizacji.

Pinterest
aplikacja pozwalająca „przypinać” do wirtualnej tablicy korkowej zdjęcia, wideo i inne treści, które w jakiś sposób nas zainspirowały lub po prostu zrobiły na nas wrażenie.

Grimm’s Snow White (7,49 zł – promocja)
interaktywna książka dla dzieci (w języku angielskim)

Expedia
wyszukiwarka lotów i hoteli z możliwością dokonania ich rezerwacji.

Pocket
jedna z bardziej popularnych aplikacji pozwalających zachować treści do przeczytania „na później” (dzięki synchronizacji, również na przeglądarce naszego komputera). Wystarczy z poziomu mobilnej przeglądarki udostępnić link do Pocket, by później go tam odnaleźć – zarówno na smartfonie, tablecie, jak i pececie.

Ancestry
program umożliwiający stworzenie drzewa genealogicznego.

Fancy
polska aplikacja. Z jej opisu: „W tym miejscu możesz dzielić się i odkrywać niesamowite rzeczy, stworzyć kolekcję rzeczy które definiują twój styl, możesz stworzyć Muzeum Siebie”.

SeriesGuide Show Manager
przewodnik po amerykańskich serialach wartych uwagi.

Pixlr Express
aplikacja do modyfikacji zdjęć – do dyspozycji mamy ponad 600 efektów, ramek, itp. Bardzo fajny i przydatny program dla osób lubiących obrabiać zrobione zdjęcia.

TED
dostęp do ponad 1300 prelekcji i wykładów w postaci wideo i audio – w większości po angielsku.

Z których aplikacji korzystacie? A może uważacie, że na powyższej liście powinny się znaleźć inne programy? Dajcie znać w komentarzach.

źródło