Najlepsze aplikacje na Androida roku 2012 według Google - Tabletowo.pl

Najlepsze aplikacje na Androida roku 2012 według Google

Tabletowo.pl Najlepsze aplikacje na Androida roku 2012 według Google Aplikacje Nowości

Końcówka każdego roku to czas podsumowań. Internetowy gigant postanowił udostępnić listę kolejnych „najlepszych” programów z Google Play. Po najlepszych grach przyszła pora na najlepsze aplikacje kończącego się obecnie roku.

Gotowi? Poznajmy najlepsze aplikacje z Google Play roku 2012:

Evernote
świetne narzędzie do zarządzania notatkami w postaci tekstu, list, zdjęć, itp., do których można mieć dostęp zarówno z urządzeń mobilnych, jak i komputra, dzięki opcji synchronizacji.

Pinterest
aplikacja pozwalająca „przypinać” do wirtualnej tablicy korkowej zdjęcia, wideo i inne treści, które w jakiś sposób nas zainspirowały lub po prostu zrobiły na nas wrażenie.

Grimm’s Snow White (7,49 zł – promocja)
interaktywna książka dla dzieci (w języku angielskim)

Expedia
wyszukiwarka lotów i hoteli z możliwością dokonania ich rezerwacji.

Pocket
jedna z bardziej popularnych aplikacji pozwalających zachować treści do przeczytania „na później” (dzięki synchronizacji, również na przeglądarce naszego komputera). Wystarczy z poziomu mobilnej przeglądarki udostępnić link do Pocket, by później go tam odnaleźć – zarówno na smartfonie, tablecie, jak i pececie.

Ancestry
program umożliwiający stworzenie drzewa genealogicznego.

Fancy
polska aplikacja. Z jej opisu: „W tym miejscu możesz dzielić się i odkrywać niesamowite rzeczy, stworzyć kolekcję rzeczy które definiują twój styl, możesz stworzyć Muzeum Siebie”.

SeriesGuide Show Manager
przewodnik po amerykańskich serialach wartych uwagi.

Pixlr Express
aplikacja do modyfikacji zdjęć – do dyspozycji mamy ponad 600 efektów, ramek, itp. Bardzo fajny i przydatny program dla osób lubiących obrabiać zrobione zdjęcia.

TED
dostęp do ponad 1300 prelekcji i wykładów w postaci wideo i audio – w większości po angielsku.

Z których aplikacji korzystacie? A może uważacie, że na powyższej liście powinny się znaleźć inne programy? Dajcie znać w komentarzach.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona