Nagrody EISA w tym roku wędrują do Sony, Samsunga, LG i Huawei! | Tabletowo.pl

Nagrody EISA w tym roku wędrują do Sony, Samsunga, LG i Huawei!

Dołącz do dyskusji 0

Każdy z nas ma swoje typy na najlepszy tablet czy smartfona. Ja również mam swoich faworytów, ale chętnie patrze na różne konkursy i wyróżnienia, ponieważ wtedy mogę zobaczyć co myślą inni ludzie na ten temat. Jednym z takich plebiscytów są nagrody EISA i zawsze patrzę, które produkty wypadły według nich najlepiej. Tym razem nie ma zdecydowanego faworyta, ponieważ 4 istotne dla nas wyróżnienia trafiły do różnych producentów.

Dla czytelników Tabletowo oczywiście najważniejsza jest nagroda „Europejski Tablet 2014-2015„, którą zdobyła Xperia Z2 Tablet. Moim zdaniem słusznie, ale na rynku pojawiło się ostatnio kilka świetnych produktów i konkurencja jest ogromna. Warto zauważyć, że rok temu tę samą nagrodę zdobyła Xperia Z Tablet. Oczywiście chętnie poznam Wasze zdanie czy jest to obecnie najlepszy tablet dostępny na europejskim rynku,  czy może jednak wybralibyście coś ze stajni Samsunga lub jeszcze innego producenta.

Jednak w konkursie EISA są również istotne inne kategorie. „Europejskim smartfonem konsumentów 2014-2015” został Huawei Ascend P7, który oferuje dobrą wydajność za rozsądną cenę. „Europejskim zaawansowanym smartfonem 2014-2015” jest LG G3. Aktualnie jest to jeden z lepszych dostępnym phabletów na rynku, a wisienką na torcie jest ekran o rozdzielczości QuadHD. Ostatnią już z interesujących nas kategorii jest „Europejski smartfon fotograficzny 2014-2015„. Ten tytuł zgarnął Samsung Galaxy K zoom i tutaj zastanawiałbym się czy nie bardziej zasłużyła na to miano Sony Xperia Z2 lub Nokia Lumia 930. A Waszym zdaniem nagrody trafiły do najlepszych dostępnych produktów czy może coś byście zmienili?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona