Nagrody EISA rozdane. W kategorii smartfonów królują Huawei P20 Pro, Nokia 7 Plus i Honor 10 | Tabletowo.pl

Nagrody EISA rozdane. W kategorii smartfonów królują Huawei P20 Pro, Nokia 7 Plus i Honor 10

Dołącz do dyskusji 0

Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych, czyli EISA, co roku przyznaje nagrody dla wielu sprzętów – z i bez ekranu – potwierdzając wysoką jakość produktów, jak również ich godny wyróżnienia design i przyjazne podejście do użytkownika. W kategorii smartfonów pojawiły się trzy jasne gwiazdy ze stajni Huawei oraz HMD Global.

Za najlepszy smartfon tego roku EISA uważa Huawei P20 Pro. W uzasadnieniu napisano, że urządzenie ma piękne wykończenie i sprawiający świetne wrażenie duży ekran AMOLED. Wskazano również na to, że aparat telefonu wyznacza nowe trendy w dziedzinie fotografii mobilnej, korzystając z trzech modułów kamer głównych. Sprzęt nazwano „perfekcyjnym połączeniem doskonałego wykonania, mocnych parametrów technicznych i zaawansowanej optyki.”

Huawei P20 Pro

Inne wyróżnienie przypadło Nokii 7 Plus. W tym wypadku chodziło o najlepszy smartfon użytkowy, który nie tylko byłby dobrym wyborem, jeśli chodzi o komfort korzystania z niego, ale też jego cenę. EISA podkreślała niezawodność produktu HMD Global, przynależność do programu Android One, zapewniającego regularne aktualizacje oraz chwaliła za sporą baterię 3800 mAh.

Nokia 7 Plus

W kategorii lifestyle wygrał zaś Honor 10To smartfon, który według EISA spodoba się młodszym użytkownikom, pozwalający cieszyć się z wzorowego designu i jednoczenie nie iść na kompromis względem możliwości sprzętu. Stowarzyszeniu spodobały się możliwości fotograficzne nowego Honora, dzięki którym możliwe jest wykonywanie dobrych zdjęć w asyście algorytmów sztucznej inteligencji.

Honor 10

Kolejny smartfon zyskał nagrodę „Najlepszy zakup”, co oznacza, że oferuje znakomity stosunek możliwości do ceny. NOA Element N10 nie jest dostępny w oficjalnej dystrybucji w Polsce, więc wspomnę jedynie, że choć jest to model o aspiracjach flagowych, kosztuje niewiele więcej od sprzętów ze średniej półki. EISA dostrzegła ten fakt i postanowiła wyróżnić Element N10 jako opłacalny wybór.

NOA Element N10

Oprócz smartfonów, EISA wyróżniła jeszcze całą gamę sprzętów mobilnych, jak i mnóstwo urządzeń z innych działów RTV. Jeśli chcecie przyjrzeć się bliżej nagrodzonym urządzeniom, odwiedźcie stronę EISA – o, tutaj.

Nie zapominajcie też, że Huawei P20 Pro można wygrać w naszym fotograficznym konkursie!

Szukasz fotograficznego smartfona? Dobrze trafiłeś! Mamy konkurs, a w nim do wygrania dwa egzemplarze Huawei P20 Pro!

źródło: EISA

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona