Nadchodzi tańszy Acer Aspire Switch 10 z ekranem o niższej rozdzielczości, gorszym procesorem i akumulatorem? - Tabletowo.pl

Nadchodzi tańszy Acer Aspire Switch 10 z ekranem o niższej rozdzielczości, gorszym procesorem i akumulatorem?

Acer Aspire Switch 10 (SW5-011) to jedna z tańszych markowych hybryd z Windowsem 8.1 dostępnych na rynku – kosztuje ok. 1500 złotych ze stacją dokującą (bez akumulatora) i pakietem biurowym Office 2013 w wersji dla użytkowników domowych i uczniów. Redakcja niemieckiego portalu MobileGeeks dotarła do informacji sugerujących, że wkrótce może zadebiutować jeszcze tańsza wersja tego produktu.

Źródło dotarło do produktu o oznaczeniu Aspire Switch 10 SW5-012, którego parametry techniczne są mocno ograniczone w porównaniu z wersją urządzenia, którą aktualnie możemy znaleźć w sprzedaży. Mówię o gorszym procesorze: Intel Atom Z3735F (vs Z3745), mniej pojemnym akumulatorze: 5700 mAh (vs 5910), ale przede wszystkim o niższej rozdzielczości 10,1-calowego wyświetlacza: 1280 x 800 pikseli (vs 1366 x 768 pikseli).

Jeśli informacje te się potwierdzą, pozostałe dane techniczne modelu nie powinny różnić się od wersji pierwotnej. To wskazuje z kolei na obecność na jego pokładzie takich komponentów, jak 2GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, port microUSB, port microHDMI, slot kart microSD, 3.5 mm jack audio, WiFi, frontowe głośniki oraz kamerka 2 Mpix (brak aparatu).

Na chwilę obecną nie wiadomo ile będzie kosztowała gorsza wersja Acera Aspire Switch 10 oraz kiedy zadebiutuje na rynku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona