Nadchodzi Samsung Galaxy Tab 2 7.0 La Fleur z myślą o kobietach - Tabletowo.pl
Ważne

Nadchodzi Samsung Galaxy Tab 2 7.0 La Fleur z myślą o kobietach

Tabletowo.pl Nadchodzi Samsung Galaxy Tab 2 7.0 La Fleur z myślą o kobietach Ciekawostki Nowości Samsung

Każdego roku Samsung, z myślą o przedstawicielkach płci pięknej, lubującej się w nowych technologiach, wypuszcza kilka swoich urządzeń w specjalnej edycji La Fleur. Produkty te posiadają charakterystyczny kwiecisty wzór na obudowie i dostępne są zazwyczaj w białej, różowej lub purpurowej wersji kolorystycznej. Do ich grona dołączy niebawem tablet Galaxy Tab 2 7.0, o czym poinformował dziś portal Sammobile.com.

Oprócz interesującego nas urządzenia, wkrótce do sprzedaży trafi również kilka smartfonów w kobiecej edycji La Fleur: Ace 2, Galaxy Ace Duos oraz Galaxy S Duos. Oczywiście parametry techniczne wszystkich urządzeń nie ulegną zmianie.

W przypadku Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 w dalszym ciągu będziemy mieli do czynienia z dwurdzeniowym procesorem o częstotliwości taktowania 1GHz, wyświeltaczem o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 1GB RAM oraz Androidem Ice Cream Sandwich. Na jego pokładzie znajdziemy również aparat 3 Mpix, kamerkę, 8GB/16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, Bluetooth, GPS oraz akumulator o pojemności 4000 mAh.

Dostępność i cena Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 La Fleur na chwilę obecną są wielkimi niewiadomymi. Warto przypomnieć, że cena urządzenia w podstawowej wersji (WiFi, 8GB) w Polsce zaczyna się od 860 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona