Nadchodzi nowy, kolorowy tablet Alcatel OneTouch Pop | Tabletowo.pl

Nadchodzi nowy, kolorowy tablet Alcatel OneTouch Pop

Dołącz do dyskusji 0

Tablety Alcatel nie należą do elitarnego grona urządzeń, których premiery wywołują duże emocje. Mimo to, są atrakcyjnymi propozycjami dla ludzi młodych i klientów o mniej zasobnych portfelach. Braki w specyfikacji nadrabiają kolorowymi obudowami i atrakcyjnymi cenami. Kilka miesięcy temu portfolio Alcatela poszerzyło się o kilka modeli, ale nic nie wskazuje na to, by producent spoczął na laurach. @Evleaks, popularne źródło przecieków ze świata nowoczesnych technologii, opublikowało zdjęcie nowego, jeszcze niezaprezentowanego tabletu o nazwie OneTouch Pop.

Jak sugeruje fotografia, Alcatel OneTouch Pop to 7-calowe urządzenie pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Co ciekawe, tylny panel jego obudowy można zdjąć i zamienić na pokrywę w jednym z pięciu kolorów: czerwonym, różowym, żółtym, niebieskim oraz czarnym. To ukłon w stronę użytkowników, którym przejadła się biel lub czerń i chcieliby, aby ich tablet czymś się wyróżniał. Pojawiła się także wzmianka o innym akcesorium – półprzeźroczystym etui mającym chronić i czyścić ekran.

Damy Wam znać, gdy Alcatel OneTouch Pop zostanie oficjalnie zaprezentowany lub gdy do sieci trafi jego specyfikacja.

via Evleaks

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona