Nadchodzi nowy flagowiec? LG Gx na miejsce LG G2 - Tabletowo.pl

Nadchodzi nowy flagowiec? LG Gx na miejsce LG G2

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nadchodzi nowy flagowiec? LG Gx na miejsce LG G2 LG

LG Gx

Wiele wskazuje na to, że przedstawiciele koncernu LG mają już następce dla LG G2, który nie sprzedaje się zgodnie z oczekiwaniami. Oto prawdopodobna specyfikacja nadchodzącego LG Gx.

Według koreańskiego serwisu PPOMPPU.kr nowy high-end LG zaliczy się już do grona „dużych” urządzeń – LG Gx ma mieć ekran o przekątnej 5,5-cala (w G2 było to 5,2-cala). Co dziwne źródła donoszą o wykorzystaniu układu Qualcomm Snapdragon 600, a nie Snapdragona 800.

Wcześniej Qualcomm i LG informowały, że linia G będzie wyposażana jedynie w układy Snapdragon 800, więc można zaryzykować twierdzenie, że to on pojawi się w LG Gx. Plotki głoszą, że sprzęt ma mieć 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, a także tylny aparat z matrycą 13 Mpix i baterię o pojemności 3140 mAh (w G2 zastosowano baterię 3000 mAh). LG Gx działać ma oczywiście pod kontrolą Androida. Dodatkiem będzie obsługa LTE-A.

Jeśli następca LG G2 to faktycznie Gx wkrótce internet powinien zostać zalany przeciekami na jego temat. Jak będzie? Zobaczymy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona