Nadchodzi nowy flagowiec? LG Gx na miejsce LG G2 | Tabletowo.pl

Nadchodzi nowy flagowiec? LG Gx na miejsce LG G2

Dołącz do dyskusji 0
LG Gx

LG Gx

Wiele wskazuje na to, że przedstawiciele koncernu LG mają już następce dla LG G2, który nie sprzedaje się zgodnie z oczekiwaniami. Oto prawdopodobna specyfikacja nadchodzącego LG Gx.

Według koreańskiego serwisu PPOMPPU.kr nowy high-end LG zaliczy się już do grona „dużych” urządzeń – LG Gx ma mieć ekran o przekątnej 5,5-cala (w G2 było to 5,2-cala). Co dziwne źródła donoszą o wykorzystaniu układu Qualcomm Snapdragon 600, a nie Snapdragona 800.

Wcześniej Qualcomm i LG informowały, że linia G będzie wyposażana jedynie w układy Snapdragon 800, więc można zaryzykować twierdzenie, że to on pojawi się w LG Gx. Plotki głoszą, że sprzęt ma mieć 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, a także tylny aparat z matrycą 13 Mpix i baterię o pojemności 3140 mAh (w G2 zastosowano baterię 3000 mAh). LG Gx działać ma oczywiście pod kontrolą Androida. Dodatkiem będzie obsługa LTE-A.

Jeśli następca LG G2 to faktycznie Gx wkrótce internet powinien zostać zalany przeciekami na jego temat. Jak będzie? Zobaczymy.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona