Nadchodzi nowa rodzina produktów Samsunga: Galaxy Mega - Tabletowo.pl

Nadchodzi nowa rodzina produktów Samsunga: Galaxy Mega

W portfolio Samsunga znajdziemy dwie interesujące nas rodziny: tablety, czyli seria Galaxy Tab i tabletofony/tablety ze stylusem S Pen – Galaxy Note. Wiele wskazuje na to, że wkrótce dołączy do nich kolejna seria, mająca – jak się można domyślać – zawierać bezrysikowe tabletofony, mianowicie Samsung Galaxy Mega. W pierwszej kolejności należeć będą do niej dwa urządzenia: 5,8- i 6,3-calowe: Galaxy Mega 5.8 (GT-I9152) i Galaxy Mega 6.3 (GT-I9200).

Zapowiedź najnowszych produktów koreańskiego koncernu nie jest dla nas zaskoczeniem. Już od dłuższego czasu w sieci pojawiały się spekulacje, jakoby Samsung szykował się do prezentacji co najmniej dwóch tabletofonów, tyle że ich nazwa miała brzmieć nieco inaczej: Fonblet. Ostatecznie będziemy mieć do czynienia z Galaxy Mega.

Początkowo w serii urządzeń Galaxy Mega znajdziemy Galaxy Mega 5.8 i Galaxy Mega 6.3 – oczywiście numerek przy nazwie oznacza przekątną ekranu produktu. Z informacji uzyskanych przez SamMobile wynika, że pierwszy z nich ma zadebiutować na rynku pod koniec maja, natomiast drugi – miesiąc później.

Oficjalne parametry techniczne obu modeli aktualnie nie są znane.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona