Nadchodzi kolejna androidowa hybryda od Asusa: Transformer Pad TF502T - Tabletowo.pl

Nadchodzi kolejna androidowa hybryda od Asusa: Transformer Pad TF502T

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nadchodzi kolejna androidowa hybryda od Asusa: Transformer Pad TF502T Asus Nowości Plotki / Przecieki

Ostatnio Asus skupił się na rozwijaniu tabletów ze średniej półki (seria MeMO Pad), puszczając nieco w niepamięć serię Transformer. Wiele jednak wskazuje na to, że wkrótce poznamy produkt, który wniesie powiew świeżości dla hybrydowej linii tajwańskiego koncernu. Ma nim być Asus Transformer Pad TF502T, na temat którego w sieci pojawiły się kolejne informacje.

Nieco ponad miesiąc temu urządzenie trafiło do FCC (amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności) i wieści na jego temat zamykały się w pięciu słowach: Asus pracuje nad jakąś nowością. I nic poza tym. Dziś, dzięki portalowi tabletsmagazine.nl, poznaliśmy więcej szczegółów na jego temat – wraz z prawdopodobnymi parametrami technicznymi.

Z ujawnionych informacji wynika, że Asus Transformer Pad TF502T będzie wyposażony przede wszystkim w 10,1-calowowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (raczej 1600), pokryty Corning Fit Gorilla, czterordzeniowy procesor Tegra 3, 2GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej. Całość ma pracować, co dziwne, pod kontrolą jednego ze starszych systemów, mianowicie Androida 4.2.1 Jelly Bean (przypomnę, że po nim debiutowały dwie edycje: 4.3 Jelly Bean oraz najświeższy 4.4 KitKat).

Wśród pozostałych parametrów technicznych modelu ma się znaleźć slot kart microSD, port microUSB, wyjście HDMI, aparat 8 Mpix, kamerka, WiFi, Bluetooth oraz NFC. Obudowa urządzenia ma mieć grubość 8,3 mm i ważyć 525 gramów. Standardowo, jak przystało na tablet Asusa, będzie oferował głośniki z SonicMaster. Do urządzenia będzie dołączana stacja dokująca, wydłużająca czas pracy do 16 godzin.

Póki co żadne szczegóły dotyczące dostępności Asusa Transformer Pad TF502T nie są znane. Wiele jednak wskazuje na to, że jego premiery możemy się spodziewać podczas CES 2014 w Las Vegas. Już w styczniu.

Tabletowo.pl Nadchodzi kolejna androidowa hybryda od Asusa: Transformer Pad TF502T Asus Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona