Nadchodzi Google Drive - chmura od internetowego giganta - Tabletowo.pl

Nadchodzi Google Drive – chmura od internetowego giganta

Tabletowo.pl Nadchodzi Google Drive - chmura od internetowego giganta Nowości Plotki / Przecieki

Weekend minął nadspodziewanie szybko i pracowicie – pewnie dlatego, że nie mogłam się odgonić od testowanych tabletów (nowy iPad, ponownie Toshiba AT200, Zixo PS47 czy Manta MID06), przez co, jak się okazało, umknął mi news o Google Drive.

Redaktorzy serwisu TalkAndroid dotarli do informacji potwierdzających, że niebawem w sieci zadebiutuje kolejna usługa internetowego giganta Google. Tym razem ma to być Google Drive, czyli kolejna usługa oferująca możliwość przechowywania danych w chmurze. Co więcej, screen, który udało im się zdobyć, wskazuje na fakt, iż każdy użytkownik otrzyma za darmo 5GB przestrzeni w chmurze, a nie 1GB, jak wcześniej spekulowano.

I choć mamy pewność, że Google Drive faktycznie ma niebawem zaistnieć w sieci (w ostatnim czasie pojawia się na jego temat dużo wiadomości), tak w dalszym ciągu informacja dotycząca darmowej ilości miejsca w chmurze stoi pod znakiem zapytania – pojawia się wiele głosów, że powyższy screen może być nieprawdziwy, czego my również nie możemy wykluczyć. Jakkolwiek by nie było, już wkrótce powinniśmy oczekiwać oficjalnych wieści w tej sprawie od najbardziej zainteresowanego – Google.

Kiedy możemy oczekiwać startu Google Drive? Wiele wskazuje na to, że już 16 kwietnia, aczkolwiek nikt nie potwierdził oficjalnie tej informacji. Jeśli nie doczekamy się debiutu usługi za dwa tygodnie, możemy się jej spodziewać w okolicach Google I/O – w czerwcu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona