Nadchodzi Firefox na Androida Honeycomb - Tabletowo.pl

Nadchodzi Firefox na Androida Honeycomb

Tabletowo.pl Nadchodzi Firefox na Androida Honeycomb Aplikacje Ciekawostki Nowości

Mozilla Firefox to najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie. W czerwcu bieżącego roku korzystało z niej aż 42% wszystkich użytkowników sieci. Nic więc dziwnego, że aplikacja ta wkrótce zagościła na smartfonach pracujących w oparciu o systemy operacyjne Android oraz Maemo. Posiadacze tabletów z oprogramowaniem Android Honeycomb długo zmuszeni byli używać domyślnej przeglądarki lub jednego z jej zamienników. Na szczęście sytuacja wkrótce ulegnie zmianie, ponieważ ruszyły prace nad aplikacją Mozilla Firefox dla systemu Android Honeycomb.

Przeglądarka będzie bezpośrednim rozwinięciem swojej już istniejącej na rynku wersji dla telefonów komórkowych. Jej minimalistyczny interfejs ma w pełni wykorzystywać potencjał dużego ekranu tabletu internetowego oraz być zintegrowanym z domyślnym wyglądem systemu Android Honeycomb. W zależności od orientacji ekranu, otarte karty przedstawione będą w postaci znanego wszystkim paska lub rozwijanego menu.

Tabletowo.pl Nadchodzi Firefox na Androida Honeycomb Aplikacje Ciekawostki Nowości

Mozilla nie podała dokładnej daty dostępności przęglądarki Firefox na tablety, dlatego będziemy czekać i informować Was o jakichkolwiek nowościach w tej kategorii.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona