Nadchodzi Assassin’s Creed Identity na iOS i Android | Tabletowo.pl

Nadchodzi Assassin’s Creed Identity na iOS i Android

Dołącz do dyskusji 0

Seria Assassin’s Creed jak na razie nie może pochwalić się silną reprezentacją na urządzeniach mobilnych. W sklepach z aplikacjami dostępne są wprawdzie takie gry jak Pirates czy Memories, jednak nie dość że nie mają one zbyt wiele wspólnego z konsolowym oryginałem, to jeszcze ilość upchniętych w nich mikropłatności skutecznie zniechęca większość fanów. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo sytuacja ta ulegnie zmianie.

Na horyzoncie pojawiła się bowiem Assassin’s Creed Identity – pierwsza tabletowa odsłona serii nawiązująca mechaniką rozgrywki do swojego konsolowego pierwowzoru. Podobnie jak w „pełnowymiarowych” asasynach akcje gry będziemy tu więc obserwować z perspektywy trzeciej osoby, a naszym głównym zadaniem będzie wykonywanie „cichych egzekucji” na wyznaczonych celach. Zamiast rozbudowanej kampanii fabularnej znajdziemy tu jednak serię losowo generowanych misji, rozgrywających się w obszernych lokacjach, które będziemy mogli swobodnie zwiedzać. W grze nie zabraknie też oczywiście charakterystycznego dla serii elementu zręcznościowego w postaci biegania po dachach, choć oczywiście można spodziewać się, że sterowanie postacią zostanie uproszczone pod kątem ekranów dotykowych.

Assassins Creed

Co ciekawe Assassin’s Creed Identity pozwoli nam również na wykreowanie własnego bohatera i rozwijanie go wraz z postępami w grze, co wprowadzi do niej proste elementy RPG. Niestety, wszystko wskazuje też na to, że nowe dzieło studia Ubisoft będzie tytułem typu Freemium, co oznacza, że najprawdopodobniej będziemy musieli się pogodzić ze sporą dawką mikropłatności.

Oficjalna data premiery Assassin’s Creed Identity nie jest jeszcze znana (chociaż testowa wersja gry jest już dostępna w nowozelandzkim i australijskim App Store). Wiadomo za to, że tytuł ten trafi zarówno na urządzenia z systemem iOS jak i Android.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona