Nadchodzi 9,7-calowy Lenovo IdeaTab S2109 - Tabletowo.pl

Nadchodzi 9,7-calowy Lenovo IdeaTab S2109

Tabletowo.pl Nadchodzi 9,7-calowy Lenovo IdeaTab S2109 Nowości Plotki / Przecieki

Do drzwi komisji FCC zapukał tablet, o którym nigdy wcześniej nie słyszeliśmy. Jest to Lenovo IdeaTab S2109, który, jak wynika z dokumentów dostarczonych Federalnej Komisji Łączności w Stanach Zjednoczonych, będzie mógł pochwalić się 9,7-calowym ekranem dotykowym o proporcjach 4:3, procesorem TI OMAP o nieznanej liczbie rdzeni, mocy i generacji, systemem operacyjnym Android oraz czterema potężnymi głośnikami wykonanymi w technologii SRS.

Jak widać na zamieszczonym powyżej schemacie, na obudowie Lenovo IdeaTaba 2109 znajdziemy również szereg standardowych złączy i przycisków, który obejmuje gniazdo auido jack 3,5 mm, włącznik, regulatory głośności, port microUSB i ładowania oraz najprawdopodobniej ukryty pod zaślepką czytnik kart pamięci microSD. Co ciekawe, urządzenie sprzedawane będzie z ładowarką o mocy 12,5W (dla porównania, ładowarka nowego iPada ma 10W), co przełoży się na znacznie krótszy czas potrzebny na uzupełnienie energii akumulatora.

Serwis Engadget twierdzi, że Lenovo IdeaTab S2109 zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu i trafi na rynek w Niemczech, Rosji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Turkmenistanie, Meksyku, Indiach, Chile, Japonii i Chinach.

Co sądzicie o ekranie o proporcjach 4:3? Sprawdził się w Apple iPadzie, lecz czy przypadnie do gustu również użytkownikom systemu Android?

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona