MyPhone zamierza całkiem opanować rynek wytrzymałych telefonów w Polsce. Nadchodzi aż pięć nowych Hammerów 14
myPhone Hammer AXE M LTE (fot. myPhone)

MyPhone zamierza całkiem opanować rynek wytrzymałych telefonów w Polsce. Nadchodzi aż pięć nowych Hammerów

W ciągu kilku dni oferta marki Hammer poszerzy się o pięć nowych urządzeń. Wśród nich znajdą się klasyczne telefony z klawiszami, w tym jeden z klapką, jak też smartfony. Dwa modele będzie można kupić w Biedronce.

Jako pierwsze zadebiutują Hammer Titan 2 i Hammer Delta, i to właśnie one pojawią się w biedronkowych galeriach w najbliższy poniedziałek – 2 października. Titan 2 będzie jednym z najmniejszych smartfonów w ofercie MyPhone, gdyż jego ekran będzie wynosić zaledwie 4 cale. Będzie za to bardzo wytrzymały – obudowa wzmacniana metalem powinna „dawać radę”. Dołączy do niego Hammer Delta – klasyczny telefon, którego trudno będzie zniszczyć, z 2,4-calowym ekranem, latarką, radiem FM i mp3.

Jako kolejne do oferty trafią Hammer Active, Hammer Blade i Hammer Bow+.

Hammer Active będzie 4,7-calowym pancernym smartfonem, który wyróżni się wśród Hammerów najsmuklejszą linią i najmniejszą masą. Co prawda wymiary 145 x 75 x 10,8 mm oraz waga 186 g nie klasyfikują go jako kandydata do tytułu najcieńszego smartfonu roku, ale trzeba szczerze nadmienić, że urządzenia typu rugged nigdy nie były zbyt cienkie. Active ma podobno spodobać się również paniom, co jest sporym wyzwaniem, gdyż dotąd design Hammerów był… charakterystyczny.

Hammer Blade z kolei wsławi się tym, że będzie pierwszym pancernym smartfonem z czytnikiem linii papilarnych. Zapowiada się go jako „super-wytrzymały dotykowiec wysokiej klasy”. Wychodzi na to, że Blade zastąpi model Axe Pro i odtąd to on będzie flagowcem wytrzymałych MyPhone’ów.

I wreszcie Hammer Bow+. To właśnie ten telefon okaże się wzmacnianym telefonem z klapką oraz stacją ładującą. MyPhone chwali się, że będzie to jedyny telefon o takiej specyfikacji w Europie. Brzmi dumnie – zobaczymy, co z tego wyjdzie. Bow+ dostępny będzie w kolorze czarno-żółtym.

Wszystkie powyższe modele uzyskały certyfikat IP68, który poświadcza ich odporność na wodę i pył. Więcej informacji otrzymamy zapewne na początku przyszłego tygodnia.

ZOBACZ TEŻ:

https://www.tabletowo.pl/2016/12/16/recenzja-myphone-hammer-axe-pro/

źródło: materiały prasowe
na zdjęciu tytułowym: Hammer Axe M LTE