Nadchodzący Android 4.1 dla Samsunga Galaxy Note wniesie Multi View? - Tabletowo.pl
Ważne

Nadchodzący Android 4.1 dla Samsunga Galaxy Note wniesie Multi View?

Tabletowo.pl Nadchodzący Android 4.1 dla Samsunga Galaxy Note wniesie Multi View? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Użytkownicy Samsunga Galaxy Note, po premierze drugiej generacji tabletofonu koreańskiego koncernu, z pewnością zaczęli zazdrościć nowości w oprogramowaniu, które to urządzenie wprowadza. Jeśli do nich należycie, a nie macie zamiaru wymieniać sprzętu na nowy, nic straconego. Wiele wskazuje na to, że wraz z Androidem 4.1 otrzymacie również dwie najciekawsze funkcjonalności systemowe: Multi View oraz Air View.

Aktualizacja do Androida 4.1, a właściwie najprawdopodobniej 4.1.2, dla Samsunga Galaxy Note pierwszej generacji, ma zostać wydana pod koniec grudnia. Konkretna data, niestety, nigdzie nie padła, więc należy uzbroić się w cierpliwość.

Dobrze, ale czym są dwie funkcje, o których wspomniałam wcześniej? Multi View pozwala na otwarcie i pracę na dwóch oknach jednocześnie. Z kolei Air View, jak naprowadza nas nazwa, to możliwość podglądu zawartości mejla, zdjęcia w galerii czy filmu bez potrzeby dotykania ekranu rysikiem (wystarczy wskazać S Penem konkretne zdjęcie, dzięki specjalnemu kursorowi, który pokazuje się na wyświetlaczu).

Cena Samsunga Galaxy Note, którego recenzję możecie przeczytać pod tym adresem, zaczyna się od 1600 złotych (ładny spadek – w momencie polskiej premiery kosztował ponad 2000 złotych). Natomiast Galaxy Note 2 można nabyć od 2350 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona