Nadchodzą nowości Asusa: Padfone mini, MeMOFone HD 5 i MeMO Pad HD 8

Nadchodzą nowości Asusa: Padfone mini, Fonepad Note FHD 6, MeMOFone HD 5 i MeMO Pad HD 8

Reklama

Targi IFA 2013 zbliżają się coraz większymi krokami. Przez ostatnie lata można powiedzieć, że wydarzenie to było nudne, bowiem producenci prezentowali swoje interesujące nowości albo w czerwcu na tajwańskim Computex, albo zostawiali już na styczeń, czyli CES w Las Vegas. Wiele wskazuje na to, że w tym roku berlińskie targi wreszcie nie zawiodą osób oczekujących poznania ciekawych produktów. Samsung na pewno zaprezentuje światu Galaxy Note 3 (4 września), a prawdopodobnie również 12-calowy tablet, z kolei Asus, jak wynika z najnowszych informacji, być może pokaże aż cztery nowości. Wśród nich powinniśmy znaleźć następujące urządzenia: Padfone mini, MeMOFone HD 5 i MeMO Pad HD 8.

Slajdy, które widzicie w niniejszym wpisie, pokazane zostały przez Asusa na konferencji dla inwestorów. Dowiadujemy się z nich, że tajwański koncern przygotowuje szereg nowych, interesujących produktów, które nawiązywać będą do aktualnie znajdujących się w portfolio urządzeń.

I tak, możemy się spodziewać, że Padfone mini będzie czerpał z tego, co najlepsze w Padfone Infinity, ale będzie od niego mniejszy (przywołany ma 5″). Podobnie powinno być z MeMOFone HD 5, którego ekran, jak łatwo wywnioskować, będzie miał pięć cali. Będzie to pierwsza od dłuższego czasu próba zaistnienia Asusa na rynku smartfonów (Padfone’ów nie liczymy, bo z założenia są częścią hybrydy). Do portfolio mają dołączyć jeszcze: MeMO Pad HD 8 – kuzyn MeMO Pad HD 7.

Sami widzicie, że nadchodzące nowości Asusa zapowiadają się interesująco. Czekam z niecierpliwością na ich oficjalną premierę.

Nadchodzą nowości Asusa: Padfone mini, Fonepad Note FHD 6, MeMOFone HD 5 i MeMO Pad HD 8

źródło